Головна Блог ... Новини В Україну повертаються морози: синоптикиня назвала точну дату В Україну повертаються морози: синоптикиня назвала...

В Україну повертаються морози: синоптикиня назвала точну дату

  • 0

  • 0

  • 5

Відключити рекламу

Понеділок, 29 грудня, в Україні буде досить теплим, навіть з невеликим плюсом, а в наступні кілька днів на територію нашої країни увірвуться морози. Про це розповіла відома синоптикиня Наталія Діденко у Facebook.

Так, завтра буде хмарно з проясненнями, температура повітря очікується в межах -1+2 градусів. Також прогнозується періодично невеликий сніг, мокрий сніг.

"На тротуарах слизько, на дорогах мокро. Вітер буде рвучким, сильним, північно-західного напрямку", - попереджає синоптикиня.

У Києві 29-го грудня також переважатиме хмарна волога та погода з температурою повітря близько нуля.

А вже з 30-го грудня розпочнеться похолодання, прогнозує Діденко.

"31 грудня та 1 січня будуть в Україні морозними", - наголошує вона, попереджаючи, що поєднання морозу та вітру робитимуть температуру комфорту значно нижчою.

Що чекати після Нового року

Синоптики Укргідрометцентру прогнозують, що погода у січні 2026 в Україні буде холодною. Середня місячна температура очікується -1°...-7°, що на 1,5° нижче за норму.

Щодо опадів, то за місяць їх випаде  28-79 мм, що становитиме 80-100%  від кліматичної норми.

Раніше завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух повідомила, що середня температура взимку цього року очікується на 3-4 градуси вищою за норму.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 5

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 5

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати