Головна Блог ... Новини В Києві винуватиця ДТП нанесла тілесні ушкодження інваліду. В Києві винуватиця ДТП нанесла тілесні ушкодження ...

В Києві винуватиця ДТП нанесла тілесні ушкодження інваліду.

Відключити рекламу
В Києві винуватиця ДТП нанесла тілесні ушкодження інваліду. - c49de72caaec2e658cda2f828f9d27dejpg

Мені тут історію розповіли і я був дещо шокований. Мій знайомий має інвалідність першої групи, це найсерйозніший тип інвалідності. Але чого молодому хлопцю сидіти вдома. У Рами Абу-Харуб є хист до управління автомобілем. Наприклад, ось у мене немає і я йому заздрю у цьому плані. Тому він став інструктором у автошколі. І ось їхав він якось по двополосній дорозі у лівому ряду і тут сзаду у нього врізалась дівчина. Винуватиця вийшла із автомобіля із геніальним запитанням: "А как вы тут оказаааались?" Дійсно, автомобіль на проїжджій частині - маразм якийсь. Справа у тому, що вона вирішила їхати із значним порушенням швидкості і тому під час обгону просто не встигла зупинитись. Але справа зовсім не у ДТП. Вона почала БИТИ Рамі і говорити йому, що краще таких людей би НЕ ІСНУВАЛО.

Тобто мого знайомого має не існувати, я не знаю, вбивати, чи як, тому лише, що вона врізалась у його машину. Наразі було подано позов до суду не тільки по ДТП, а й по захисту честі та гідності. Я вважаю, що таким персонажам, як Алла, потрібно показувати їх неправоту і саме тому вирішив написати про цю ситуацію. Якби за кермом був я, то протокол за нанесення легких тілесних був би на мені, тому тобі дуже пощастило, пані Алло. Представник потерпілого: Всеволод Игнатенко є свідки. Бажаю успіху у суді.

Кого цікавить, ось профіль винуватиці події: https://goo.gl/5wpivH Валерій Сушкевич зізнатися честно, я в шоці як глибоко дискримінація засіла у головах деяких людей. https://m.facebook.com/story.php?stor... https://www.obozrevatel.com/kiyany/cr... https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/kieve...

 • 1378

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1378

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст