Головна Блог ... Новини Успіх у житті залежить від виразності вашої міміки, - дослідження Успіх у житті залежить від виразності вашої міміки...

Успіх у житті залежить від виразності вашої міміки, - дослідження

  • 0

  • 0

  • 31

Відключити рекламу

Успіх у житті до певної міри залежить від вашої міміки. Нове наукове дослідження, опубліковане у журналі Nature, свідчить, що люди з виразною мімікою мають більше переваг.

Вчені з Університету Ноттінгем Трент (Велика Британія) довели, що люди з більш виразним обличчям більше подобаються іншим, вважаються більш приємними та екстравертними і навіть краще ведуть переговори. 

Під час двох досліджень, в яких взяли участь понад 1300 учасників, науковці виявили, що деякі люди мають помітно експресивнішу міміку, ніж інші. Причому це є стійка індивідуальна риса, яка зберігається у різних ситуаціях, при спілкуванні з різними типами соціальних партнерів.

Дослідники кажуть, що виразність обличчя пов’язана з особистістю людини, причому більш приємні, екстравертні та невротичні особи демонструють більш жваві обличчя. Але виразність обличчя також перетворюється на конкретні соціальні переваги, що перевищують вплив особистості як такої.

Вчені провели експеримент із "переговорним завданням" і зафіксували, що більш експресивні люди з більшою ймовірністю отримають більшу частину винагороди, але лише за умови, що вони також будуть приємними у спілкуванні. Дослідники припускають, що для приємних людей динамічна міміка може служити інструментом налагодження взаєморозуміння та згладжування конфліктів.

Загалом результати вказують на те, що виразна міміка виконує функцію "соціального клею", який сприяє симпатії, співпраці та більш плавній взаємодії. Сторонні спостерігачі та фактичні співрозмовники постійно оцінювали більш експресивних людей як більш симпатичних.

Крім того експеримент показав, що виразна міміка сприймається як більш "читабельна", тобто вона полегшує іншим розуміння намірів та психічного стану співрозмовника. 

"Наші дані показують, що виразність обличчя пов’язана з позитивними соціальними результатами. Це свідчить про те, що більш експресивні люди успішніше залучають соціальних партнерів і будують стосунки. Це також може бути важливим для вирішення конфлікту", – кажуть дослідники.

Ці висновки також кидають виклик ідеї про те, що так званий "покер-фейс" (тобто максимально нейтральний вираз обличчя) є найбільш вигідною мімікою. Вчені припускають, що для більшості людей відображення внутрішніх станів і намірів на обличчі може викликати більш теплу реакцію та отримати соціальну винагороду. На думку дослідників, виразна міміка є еволюційним пристосуванням, яке покращує соціальну згуртованість та співпрацю.

Інші новини про цікаві наукові відкриття

Як писав УНІАН, дослідження показало, що песимісти є більш успішними і досягають кращих результатів, ніж оптимісти. Оптимістичний погляд на життя часто не дає змогу своєчасно побачити проблему і відреагувати на неї, припускають науковці.

Також ми розповідали, що на оцінки в школі та виші впливає прізвище учня. Випадкова дискримінація відбувається на етапі перевірки письмових робіт, кажуть учені.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 31

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 31

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст