Головна Посилання ... Усе, що потрібно знати про чоловічі ділові костюми Усе, що потрібно знати про чоловічі ділові костюми...

Усе, що потрібно знати про чоловічі ділові костюми

Одяг сучасного чоловіка не вимагає суворого дотримання модних тенденцій. Найголовніше – це обирати якісні речі. Втім, більшість виробників вдало поєднують у своїх колекціях обидва критерії. В результаті сучасний чоловік виглядає стримано, говірко, гармонійно і модно в рамках ділового стилю вбрання. При цьому всі речі в його гардеробі відрізняються практичністю. Основою ділового повсякденного одягу для чоловіків прийнято вважати кілька ключових елементів, гармонійно поєднаних між собою, доповнених функціональними аксесуарами.

Як вибрати чоловічий костюм?

Чоловічий діловий костюм слід обирати за певними правилами, які варто врахувати, щоб уникнути розчарування після покупки. Наприклад: 

  • Зверніть увагу на колірну гамму. Особливо виграшно виглядають сині та зелені чоловічі костюми. При цьому важливо правильно підібрати інші деталі гардеробу (ремені, краватки, взуття). Не рекомендується обирати сині сорочки, краще замінити їх білими або блакитними. 
  • Обираючи чоловічий костюм, дотримуйтесь традиційних правил. Це пов'язано з тим, що піджак може мати розрізи з обох боків, рукава сорочки можуть бути досить довгими або мати невелику кількість ґудзиків. Незалежно від сезону, ширина коміра не повинна перевищувати 7 см.
  • Вибираємо найкращий крій. Щоб обрати модель, яка відповідає всім сучасним тенденціям, переконайтеся, що вона максимально відповідає вашій фігурі.

Кожного сезону найкращими чоловічими костюмами вважаються вироби з цікавими принтами. Якщо стиль класичний, ви можете дозволити собі вибрати смужку або непомітну клітинку. Якщо ваш кежуал-стиль менш формальний, обирайте моделі з незвичайними нашивками та завитками. Такі чоловічі костюми допоможуть вам виділитися з натовпу.

Які матеріали використовуються в якісному костюмі?

Костюм може бути виготовлений з різних матеріалів, найпопулярнішими з яких є поліестер, віскоза, вовна, льон, бавовна, трикотаж, шовк та інші. Дуже важливо враховувати цей фактор. Адже він безпосередньо впливає не тільки на ціну, але й на те, як виріб буде носитися.

  1. Поліестер - найпоширеніший матеріал для виготовлення костюмів. Причиною цього є його дуже практична і зручна структура. Це робить костюми з поліестеру елегантними і недорогими.
  2. Вовна. З цього матеріалу виготовляють найміцніші та найщільніші костюми. Вони ідеально підходять для зимового носіння. Використання вовни гарантує, що костюм буде якісним і практичним.
  3. Віскоза. Дозволяє зробити костюм більш гладким, блискучим і вишуканим. В результаті виходить модель, яка є теплою і в той же час дуже стильною.
  4. Бавовна. З цієї тканини виготовляють легкі костюми. Вона приємна на дотик і цілком придатна для літнього носіння. Однак вона легко мнеться і не дуже гарно виглядає.
  5. Шовк. З шовку виходять складні та незвичайні моделі. Водночас шовк досить складний у догляді. Тому вибір шовку - досить ризиковане рішення.
  6. Льон. Отримуються міцні костюми, придатні для повсякденного носіння. 
  7. Трикотаж. Цей матеріал - хороший вибір для тих, хто хоче купити недорогі костюми. Трикотажні моделі також будуть хорошим вибором для повсякденного носіння.

Які кольори чоловічого одягу підходять для ділового спілкування?

У ділових ситуаціях гармонія кольорів має вирішальне значення для ділових зустрічей та інших офіційних заходів. У таких ситуаціях найбільш доречними є синій та всі його відтінки. 

Чорний колір вважається символом елегантності. Сірий, темно-коричневий, синій, білий, бежевий, бордовий і темно-зелений - найбільш прийнятні кольори для ділового одягу. Вони підходять на всі випадки життя. 

Отже, у діловому світі успіх часто залежить від того, як ви виглядаєте. Добре підібраний гардероб справить враження на колег і ділових партнерів. Правильно підібраний чоловічий діловий одяг допоможе вам завоювати їхню довіру і симпатію та створити професійний імідж. 

 

Переглядів : 44
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати