0
0
24
Офісні працівники в Україні відчувають стрес набагато частіше, ніж люди, які працюють у країнах Європейського Союзу. У дослідженні Gradus Research повідомляють, що близько 78% українських офісних працівників заявляли про сильну нервозність або про відчуття стресу.
У Польщі про таку проблему повідомляли 61% працівників, у Німеччині - 60%, в Італії - 58%, пише Forbes. В Іспанії та Нідерландах кількість працівників, які відчувають стрес, має найбільший розрив з Україною. Там про подібні проблеми заявляло лише 42% осіб із цієї категорії.
При цьому повідомляється, що більшою мірою стрес відчуває саме молодь - від 25 до 34 років (62%). З 35 до 44 років - 53%; з 45 до 55 - 51%.
"На відміну від зумерів, мілленіали та іксери, наприклад, уже мають за плечима досвід ковіду та переходу на віддалений формат роботи, тож для них виклики воєнного часу та стан невизначеності вже меншою мірою є стрес-факторами", - підкреслює директорка дослідницької компанії Gradus Research Євгенія Близнюк.
Найголовнішим чинником стресу в Україні є соціально-політична ситуація. Після неї в списку йдуть робота і пов'язані з нею питання, фінансові проблеми тощо.
Про що ще заявляють українці - опитуванняРаніше УНІАН повідомляв, скільки українців виступають за подальшу боротьбу з РФ навіть без США. Опитування проводилося протягом 12-22 березня 2025 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).
Крім того, результати іншого опитування показали, як українці ставляться до "мирних" вимог Путіна. Абсолютна більшість українців - майже 78% - проти відведення Збройних сил України з чотирьох областей.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
385
Коментарі:
0
Переглядів:
268
Коментарі:
0
Переглядів:
271
Коментарі:
0
Переглядів:
992
Коментарі:
0
Переглядів:
966
Коментарі:
0
Переглядів:
464
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.