Головна Блог ... Новини Українські консульства перестануть надавати послуги чоловікам: у чому причина Українські консульства перестануть надавати послуг...

Українські консульства перестануть надавати послуги чоловікам: у чому причина

 • 0

 • 0

 • 66

Відключити рекламу

Новий законопроєкт про мобілізацію, підписаний Володимиром Зеленським, вплине не тільки на жителів України. Важливі зміни торкнуться українців за кордоном - чоловіки перестануть отримувати майже всі послуги від консульств. Про те, як обмежать консульські послуги для громадян України, розповіло Дзеркало тижня.

Припинення консульських послуг для чоловіків за кордоном - що відомо

Припинення консульських послуг для українців набуде чинності 23 квітня і триватиме, доки не буде надано офіційні роз'яснення закону про мобілізацію.

Деякі установи вже не приймають документи від військовозобов'язаних. Наприклад, консульство України в Польщі не надає послуги чоловікам призовного віку до отримання вказівок від МЗС.

Видання Дзеркало Тижня публікує документ, згідно з яким надання консульських послуг для чоловіків рекомендується призупинити з 23 квітня "з метою недопущення уникнення громадянами України обов'язків щодо врегулювання питання військового обліку територіальними центрами комплектування та наявності військово-облікових документів".

Припинення консульських послуг для українців / фото - Дзеркало Тижня

При цьому не всі консульські послуги для чоловіків призовного віку будуть обмежені. Чоловіки все ще зможуть оформити посвідчення особи на повернення в Україну.

УНІАН намагається отримати офіційний коментар Міністерства закордонних справ України щодо обмеження консульських послуг.

Українці повинні будуть стати на облік за кордоном

Законопроєкт про мобілізацію, який набуде чинності 18 травня, містить інформацію про військовозобов'язаних за кордоном. Відповідно до закону, у чоловіків призовного віку буде 2 місяці на те, щоб стати на військовий облік за кордоном. Для цього вони повинні будуть оновити свої особисті дані в ТЦК через консульство, кабінет військовозобов'язаного, номер телефону або електронну пошту.

Якщо чоловік призовного віку не оновить дані, то йому обмежать консульські послуги і можуть призначити штраф.

При цьому мобілізація чоловіків за кордоном буде можлива лише в тому разі, якщо українець сам повернеться в Україну. Депортувати чоловіків після оновлення даних не будуть, оскільки у влади немає таких інструментів.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 66

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 66

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст