Головна Блог ... Новини Україна "вперлася в стелю" у виробництві снарядів: Сметанін назвав головну перешкоду Україна "вперлася в стелю" у виробництві...

Україна "вперлася в стелю" у виробництві снарядів: Сметанін назвав головну перешкоду

  • 0

  • 0

  • 5

Відключити рекламу

Україна з початку вторгнення Росії збільшила виробництво мінометних снарядів з нуля до мільйонів на рік, при цьому подальшому зростанню виробництва перешкоджає глобальна нестача вибухових речовин.

Як зазначає Reuters, мінометні снаряди дешеві і діють на коротших дистанціях, ніж артилерія, тож є важливою зброєю проти піхотних атак Росії на сході. Міністр стратегічних галузей промисловості Герман Сметанін розповів виданню, що Україна намагається зменшити свою залежність від західної військової допомоги, збільшуючи виробництво, однак цього все ще недостатньо.

За його словами, Україна може виробляти більше снарядів, але цьому перешкоджає глобальна нестача вибухових речовин.

"Головна проблема, з якою ми зараз стикаємося, - це порохи і вибухові речовини. Скільки вибухових речовин надійде в Україну, стільки і снарядів у нас буде", - зазначив Сметанін.

Він також зазначив, що Україна виробляє власні артилерійські снаряди, зокрема калібру 155 мм, однак відмовився надати цифри.

Водночас CNN у березні повідомляв, що Росія могла виробляти 3 мільйони снарядів на рік, що майже втричі перевищує сукупні потужності США та Європи.

Виробництво зброї в Україні

Раніше Сметанін заявляв, що в Україні вже почалося виробництво вибухових речовин - частково на державних підприємствах, частково на приватних.

У квітні цього року стало відомо, що німецький концерн Rheinmetall планує побудувати в Україні щонайменше  чотири збройові заводи. У жовтні стало відомо, що Rheinmetall запустив перший із чотирьох заводів - з виробництва БМП Lynx. У майбутньому планується відкриття порохового заводу, заводу з виготовлення боєприпасів, і заводу з виробництва систем ППО.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 5

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 5

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст