Головна Блог ... Новини Україна пропонує укласти міжнародний договір, щоб використати золотовалютні резерви Росії для компенсацій постраждалим від її вторгнення Україна пропонує укласти міжнародний договір, щоб ...

Україна пропонує укласти міжнародний договір, щоб використати золотовалютні резерви Росії для компенсацій постраждалим від її вторгнення

Відключити рекламу
 - 2d1c81ca8302607b662e6c9bea43dec1.jpg

Україна пропонує країнам-партнерам укласти міжнародний договір, який дозволяє використовувати золотовалютні резерви Росії для виплати компенсацій постраждалим від її вторгнення, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Україна пропонує укласти міжнародний договір, який дозволяє використовувати золотовалютні резерви Росії для виплати компенсацій постраждалим від її вторгнення. Наші країни-партнери зможуть підписати та запустити процедуру конфіскації російських активів", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За словами прем'єра, Україна також пропонує створити фонд, куди буде спрямовано близько $300 млрд російських коштів і з якого виплачуватимуть компенсації та відновлюватимуть нашу державу після перемоги.

Згадайте новину: Триває пошук механізму з передачі Україні арештованих Заходом $415 мільярдів золотовалютних резервів РФ

"Ми залишимо Росії можливість самим сплатити репарації на користь України, але це навряд чи можливо. Тому ми підемо шляхом конфіскації їхніх активів і майна. Те саме стосується і конфіскації всіх російських активів в Україні. Все буде зроблено процедурно правильно, щоб потім не виникало жодних питань у жодному міжнародному арбітражі", - заявив Шмигаль.

Прем'єр додав, що ще один крок у напрямі покарання агресора – це конфіскація всіх без винятку російських активів за кордоном, заморожених після 24 лютого.

"Ідеться про сотні мільярдів доларів. Робитимемо все можливе, щоб ці заморожені кошти було швидше спрямовано на допомогу українцям і відновлення нашої держави після війни", - зазначив він.

Шмигаль наголосив, що уряд залучає до цієї роботи найкращих українських та світових юристів.

"Сьогодні внесемо зміни до документа, який визначає порядок захисту інтересів України в міжнародних судах. Чітко визначимо повноваження Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ", - повідомив він.

Джерело: Інтерфакс - Україна

Згадайте новину: 630 мільярдів доларів резервів РФ блоковані. Рубль .... до свидания!

 • 900

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 900

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст