Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 18.06.2018 року у справі №813/256/18 Ухвала КАС ВП від 18.06.2018 року у справі №813/25...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 18.06.2018 року у справі №813/256/18



УХВАЛА

про повернення касаційної скарги

20 серпня 2018 року

м. Київ

справа №813/256/18

провадження №К/9901/52959/18

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Кравчука В. М., розглянувши матеріали касаційної скарги Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 18.05.2018 у справі №813/256/18 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про визнання неправомірними дій, зобов'язання здійснити перерахунок і виплату пенсії, -

УСТАНОВИЛ:

Не погоджуючись з рішенням суду апеляційної інстанції Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області звернулося з касаційною скаргою до Верховного Суду.

Ухвалою Верховного Суду від 18.06.2018 касаційну скаргу залишено без руху та надано десятиденний строк з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху для усунення недоліків касаційної скарги, а саме - надати документ про сплату судового збору.

На виконання вимог наведеної ухвали на адресу суду надійшло клопотання про звільнення від сплати судового збору. У випадку відмови у задоволенні клопотання про звільнення від сплати судового збору, скаржник просить продовжити строк усунення недоліків.

Ухвалою Верховного Суду від 30.07.2018 відмовлено у задоволенні клопотання про звільнення від сплати судового збору за подання касаційної скарги. Клопотання Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про продовження строку виконання ухвали Верховного Суду від 18.06.2018 задоволено.

Надано скаржнику строку для усунення недоліків касаційної скарги 10 днів з дня вручення ухвали.

Вказану ухвалу Верховного Суду було отримано заявником 03.08.2018, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення №0102924074962 ( №7901603748983).

У встановлений Судом процесуальний строк, а також станом на день постановляння цієї ухвали, недоліки касаційної скарги не усунуто, клопотання про продовження строку не заявлено.

За правилами ч. 2 ст. 332 КАС України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ч. 2 ст. 332 КАС України, застосовуються положення ч. 2 ст. 332 КАС України, яка передбачає, у такому випадку, повернення касаційної скарги.

Оскільки вимоги ухвали Суду від 18.06.2018 про залишення касаційної скарги без руху не були виконані, касаційна скарга підлягає поверненню скаржнику.

Відповідно до ч. 8 ст. 169 КАС України, повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Керуючись ст. 169, 332 КАС України, -

УХВАЛИВ:

1. Касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 18.05.2018 у справі №813/256/18 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про визнання неправомірними дій, зобов'язання здійснити перерахунок і виплату пенсії - повернути скаржнику.

2. Копію ухвали про повернення касаційної скарги надіслати учасникам справи.

Скаржнику надіслати копію ухвали про повернення касаційної скарги разом з касаційною скаргою та доданими до скарги матеріалами.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя В.М. Кравчук
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати