Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 18.03.2018 року у справі №705/598/17 Ухвала КАС ВП від 18.03.2018 року у справі №705/59...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 18.03.2018 року у справі №705/598/17



УХВАЛА

19 червня 2018 року

Київ

справа №705/598/17

адміністративне провадження №К/9901/46770/18

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Гриців М.І. під час розгляду касаційної скарги ОСОБА_2 на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 18 грудня 2017 року у справі за її позовом до Уманської міської ради Черкаської області, третя особа - ОСОБА_3, про визнання незаконним та скасування паспорта прив'язки на розміщення тимчасової споруди,

встановив:

Київський апеляційний адміністративний суд постановою від 18 грудня 2017 року скасував ухвалу Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 20 липня 2017 року про забезпечення позову.

ОСОБА_2 не погодилася із рішенням суду апеляційної інстанції і 29 березня 2018 року подала касаційну скаргу про його скасування.

Касаційна скарга подана з пропуском строку на касаційне оскарження рішень.

Скаржниця заявила клопотання про поновлення цього строку. Проте наведенні в ньому причини не визнані достатніми для його задоволення. До неї долучались документи, що посвідчують повноваження адвоката, які не засвідчені у визначеному законом порядку.

Тому суддя-доповідач ухвалою від 12 квітня 2018 року касаційну скаргу ОСОБА_2 залишив без руху і надав строк для їх усунення протягом десяти днів з дня вручення цієї ухвали.

Відповідно до частини 6 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України питання про повернення касаційної скарги суд касаційної інстанції вирішує протягом десяти днів з дня закінчення строку на усунення недоліків.

Із довідки поштового відправлення убачається, що ухвала від 12 квітня 2018 року вручена ОСОБА_2 19 квітня 2018 року.

У строк, встановлений ухвалою про залишення скарги без руху, ОСОБА_2 не усунула її недоліки.

За таких обставин касаційна скарга підлягає поверненню скаржнику.

Керуючись статтею 332 Кодексу адміністративного судочинства України суддя Касаційного адміністративного суду у Верховному Суді,

ухвалив:

Касаційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 18 грудня 2017 року у справі за її позовом до Уманської міської ради Черкаської області, третя особа - ОСОБА_3, про визнання незаконним та скасування паспорта прив'язки на розміщення тимчасової споруди повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя М.І. Гриців
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати