Головна Посилання ... Uablocklist опублікував повний список заблокованих інтернет ресурсів в Україні Uablocklist опублікував повний список заблокованих...

Uablocklist опублікував повний список заблокованих інтернет ресурсів в Україні

Кількість заблокованих на території України веб-сайтів збільшується. Причини можуть бути найрізноманітнішими — від публікації забороненого контенту до реальних загроз національній безпеці. Складність у тому, що раніше інформація про такі блокування публікувалася на розрізнених ресурсах і більшість користувачів її навіть не бачили. Але сьогодні все стало набагато простіше.

Тепер усі заборонені сайти в Україні зібрані на єдиному порталі: uablocklist.com.

Uablocklist.com — це відкрита і безкоштовна база сайтів, у якій міститься реєстр заборонених сайтів в Україні, а також додаткові відомості про кожен із них:

  • домен сайту;
  • IP;
  • термін блокування;
  • орган, який ініціював блокування.

Для зручності користувачів доступний пошук по сайту — достатньо ввести адресу або назву веб-ресурсу, і можна отримати дані про блокування.

Хто і чому блокує сайти в Україні

Реєстр заборонених інтернет ресурсів в Україні формується двома уповноваженими органами:

  • РНБО (Рада національної безпеки і оборони України);
  • НКРЗІ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації).

Погляньмо, які сайти закривають в Україні. Зазвичай це ресурси, які:

  • поширюють шкідливий і незаконний вміст;
  • порушують авторські права;
  • пропагують насильство або розпалюють ненависть;
  • пов'язані з кіберзлочинністю;
  • мають зв'язки з представниками рф і підсанкційними особами.

Список постійно поповнюється.

Чим може бути корисний список заборонених сайтів в Україні uablocklist.com?

Причин насправді кілька:

  1. Якщо користувач не може зайти на веб-сайт, він зможе швидше зрозуміти, у чому причина — ресурс тимчасово не працює або доступ до нього повністю заблоковано.
  2. Якщо людина не впевнена, що сайт безпечний і працює легально, вона може ввести його назву в поле пошуку uablocklist.com і отримати відповідну інформацію. Достатньо переглянути заборонені інтернет ресурси в Україні: перелік, щоб дізнатися, є обраний сайт в списку чи ні.
  3. Якщо користувач знає, що сайт заблокований, але хоче дізнатися терміни, не доведеться довго шукати відповідне рішення в інтернеті — вся необхідна інформація вже буде під рукою.

Перелік заборонених сайтів в Україні — це справді зручний інструмент, щоб дізнатися, які сайти закривають в Україні, які вже закриті та скільки часу триватиме блокування за умови, що його не продовжать.

Uablocklist.com — це безкоштовно. Назавжди!

Сервіс uablocklist.com не стягує плату за використання і надає всю інформацію абсолютно безкоштовно і безстроково для кожного користувача. Кожен користувач в будь-який час може дізнатися, які сайти заборонені в Україні, ким та на який термін. Це дійсно зручно!

Дані оновлюються в міру блокування нових веб-ресурсів на території України. Для ще більш зручного пошуку інформації можна використовувати додаткові фільтри, як-от статус сайту, держорган, який видав рішення про блокування, і термін дії обмежень. Це дає змогу не переглядати повний список заборонених сайтів в Україні, а швидко знаходити саме потрібну інформацію. Усе максимально просто і доступно!

Переглядів : 787
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст