0
0
5
Exosonic, що займалась створенням надзвукових цивільних літальних апаратів, повідомила, що не змогла знайти інвесторів для продовження роботи і згортає свою діяльність. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.
"На жаль, сьогодні Exosonic оголошує, що компанія закривається", – йдеться в офіційній заяві. "Дякуємо всім, хто спостерігав за нашою подорожжю, за підтримку та любов до нашого бачення та місії нашої компанії", – додали у американській компанії.
Exosonic заснували у 2019 році. Її інженери працювали над унікальними літальними апаратами – "тихим" надзвуковим авіалайнером Horizon, надзвуковим БПЛА Revenant і демонстратором технологій Trident. Останній випробували навесні цього року.
Щодо пасажирського літака, то передбачалось, що він зможе розвивати швидкість 1,8 М (більше 2200 км/год) і перевозити до 70 пасажирів. В модернізованому варіанті він міг би виконувати функції Air Force One – літака для американського президента.
Надзвукові пасажирські літакиРаніше інша американська компанія – Boom Technology – повідомила, що побудувала завод, який буде виготовляти надзвуковий пасажирський літак Overture. Компанія вже отримала попередні замовлення на авіалайнер.
Конкуренцію американцям можуть скласти китайські авіабудівники. Нещодавно Space Transportation з КНР здійснила випробувальний політ прототипу надзвукового пасажирського літака Yunxing. Передбачається, що він зможе доставити пасажирів з Пекіна до Нью-Йорка лише за 2 години.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
70
Коментарі:
0
Переглядів:
48
Коментарі:
0
Переглядів:
32
Коментарі:
0
Переглядів:
627
Коментарі:
0
Переглядів:
737
Коментарі:
1
Переглядів:
3402
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.