17.09.2015    Переглядів:  402
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

У справі «вбивство Бузини» суддя Бець О. В. взяв самовідвід. Буває і таке, але всі розуміють що не просто так...

У справі «вбивство Бузини» суддя Бець О. В. взяв самовідвід. Буває і таке, але всі розуміють що не просто так... - u_spravi_vbivstvo_buzini_suddya_bets_o_v_vzyav_samovidvid_buvae_i_take_ale_vsi_rozumiyut_shcho_ne_prosto_tak_55fa836aa6274.jpg

Під час розгляду апеляційної скарги у судовій справі №11-сс/796/2366/2015, поданої адвокатами Дульським О. Л., Войченком С. В., Пархетою А. А. та Янченком П. М. в інтересах Поліщука Д. В. на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 15 серпня 2015 року про продовження строку тримання під вартою, сторона захисту повідомила про наявність обставин щодо одного із членів колегії суддів, що викликають сумнів в його неупередженості при розгляді апеляційної скарги.

У зв’язку з цим суддя Бець О. В. написав письмову заяву про самовідвід у зв’язку з наявністю обставин, що викликають сумнів його неупередженості. 

Заслухавши думки захисників, прокурорів, підозрюваного Поліщука Д. В., колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва 16 вересня 2015 року винесла ухвалу про те, що заявлений суддею самовідвід у кримінальному провадженні за апеляційною скаргою задоволено. 

Апеляційна скарга у судовій справі стосовно Поліщука Д. В. передана для автоматичного розподілу справ з метою автоматичного визначення іншого судді. 

Розгляд апеляційної скарги у вказаній справі відкладено на 24 вересня 2015 року (17 год. 30 хв.). 

Довідково: Поліщук Д. В. підозрюється у скоєнні умисного вбивства відомого письменника, публіциста Бузини О. О., що вчинено за попередньою змовою групою осіб (п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України). Санкція за такий злочин передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Джерело: Апеляційний суд м. Києва

1
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: