Головна Блог ... Новини У Португалії виявили крихітних равликів, які вважалися вимерлими протягом 100 років У Португалії виявили крихітних равликів, які вважа...

У Португалії виявили крихітних равликів, які вважалися вимерлими протягом 100 років

  • 0

  • 0

  • 8

Відключити рекламу

У Португалії вид крихітних равликів повернули з межі вимирання. Раніше вважалося, що наземні равлики острова Десерташ повністю зникли впродовж 100 років, проте фахівці змогли розводити їх у неволі після того, як вони знайшли крихітні популяції на острові Десерташ-Гранде в архіпелазі Мадейра, Португалія, пише Sky News. 

Наразі понад 1300 равликів, які перебувають під загрозою зникнення, випускають у дику природу на сусідньому острові Бугіо. 

Відомо, що рятувальні роботи розпочалися, коли екологи виявили два види равликів, які виживали на скелястих кручах пустелі Десертас-Гранде. У кожній популяції було знайдено менше 200 особин. 

"Вважалося, що вони були останніми у своєму роді, тому природоохоронці привезли їх до зоопарків Великої Британії та Франції, щоб врятувати цей вид.  Шістдесят равликів розміром з горошину були доставлені до Честерського зоопарку, де фахівці розпочали унікальну програму розведення, спрямовану на збільшення їхньої чисельності. Обидва види були успішно розведені в неволі вперше в історії", - зазначили у матеріалі.

Водночас керівник відділу ектотермії Честерського зоопарку Джерардо Гарсіа наголосив: 

"Коли равлики вперше прибули до Честера, майбутнє цього виду було в наших руках. Як зоозахисна спільнота, ми нічого про них не знали. Вони ніколи раніше не перебували під опікою людини, і нам довелося починати з чистого аркуша паперу і намагатися з'ясувати, що змушує їх рухатися - як доглядати за ними, як створити середовище, в якому вони могли б процвітати, і як заохочувати їх до розмноження".

За його словами, равлики були "на межі вимирання", проте тепер у них є "шанс повернутися". Спершу равлики були майже повністю знищені через інвазивних кіз, щурів та мишей. Тому експерти вирішили переселити їх на острів Бугіо, адже там вони будуть у більшій безпеці. 

"Кожного равлика було індивідуально позначено крихітною кількістю інфрачервоної фарби, щоб за ним можна було ретельно спостерігати", - додали у Sky News. 

Інші новини екології 

Як писав УНІАН, в Італії виявили цікавих феніксів, які народилися і були "окільцьовані" у Національному природному парку "Тузловські лимани", що на Одещині. Зазначається, що про фламінго розповів італієць Сальваторе Селис, який зафіксував на батьківщині птахів з номером UA 06.

Також вчені нарешті з'ясували, скільки насправді живуть кити. За їхніми словами, південні кити таємно були членами клубу довгожителів від самого початку і можуть доживати до 130 років і більше. 


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 8

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 8

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати