14.01.2017 | Автор: Веб-ресурс "Протокол"    Переглядів:  1227
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

У 2017 році ВССУ вже склав три нових та чималих узагальнення судової практики. Користуємось!

У 2017 році ВССУ вже склав три нових та чималих узагальнення судової практики. Користуємось! - u_2017_rotsi_vssu_vge_sklav_tri_novih_ta_chimalih_uzagalnennya_sudovoi_praktiki_koristuemos_587a05901290d.jpg

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних окрім власних ухвал за результатами розгляду касаційних скарг та постанов пленуму складає і оприлюднює такі документи як "узагальнення" судової практики у сферах за правилами цивільного та кримінального судочинства. Зазвичай, узагальнення ідуть за підписом Голови ВССУ Б. І. Гулько та Секретаря пленуму ВССУ Луспеника Д. Д. Такі узагальнення не мають прецедентної сили при вирішенні інших спорів, проте дуже користі для практикуючого юриста при аналізі перспективності певної справи.

У січні цього року ВССУ вже оприлюднив три узагальнення:

1. «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування»;

2. "Узагальнення практики розгляду судами справ про примусову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу";

3. "Узагальнення судової практики розгляду справ про приватизацію державного житлового фонду та гуртожитків";

Отже, користуємось аналітичною працею самих суддів суду касаційної інстанції, а у випадку протиріч – вказуємо усім на узагальнення. І чекає нових постанов пленуму ВССУ з цих питань.

Обговорюйте тему: Узагальнення «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування» (станом на 12 січня 2017р.)

ВГСУ – ПЛЕНУМ: Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з корпоративних правовідносин (із змінами від 14 липня 2016 року, №7)

ВССУ - ПЛЕНУМ: Про судову практику в справах про зняття арешту з майна

Аналіз деяких питань застосування судами законодавства про право власності при розгляді цивільних справ

Джерело: Інтернет - ресурс "Протокол

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ