Головна Посилання ... TWS-навушники : визначення, переваги та недоліки

TWS-навушники : визначення, переваги та недоліки

Дослівний переклад терміну «True Wireless Stereo» — справжній бездротовий стереозвук. У нас їх називають повністю бездротовими навушниками, які характеризуються компактними розмірами та повною автономністю. Для них не потрібні ніякі шнури, а для зарядки батареї використовується спеціальний кейс, який зазвичай включений до комплектації пристрою.

«Плюси» та «мінуси»

Основна перевага TWS-навушників — це відсутність кабелів, які зазвичай є джерелом безлічі проблем під час активного використання, особливо за динамічного стилю життя.

Вони мають компактні розміри та можуть оснащуватися додатковими функціями, які роблять використання комфортнішим. Є навіть моделі, які припиняють відтворення музики, якщо їх вийняти з вуха.

Практично всі сучасні TWS-гаджети вміють самостійно виконувати синхронізацію з іншими пристроями — від смартфонів і планшетів до телевізорів та ПК. Навіть з іншими навушниками сумісних моделей.

Але є й деякі недоліки:

 • наявність батареї робить навушники TWS трохи більшими за класичні дротові вкладиші, що може призвести до дискомфорту в разі тривалого використання;
 • відносно невелика автономність: батарея через дефіцит простору не може мати великої ємності.

tws-headphones-848x424.jpg

Як підключити TWS-навушники

В абсолютній більшості випадків у ролі бездротового інтерфейсу виступає Bluetooth. Саме ця технологія використовується для синхронізації з джерелом відтворення аудіо.

Алгоритм підключення стандартний:

 • вмикаємо Bluetooth на пристрої (смартфоні, планшеті);
 • натискаємо відповідні кнопки на навушниках та утримуємо їх натиснутими декілька секунд;
 • підтверджуємо синхронізацію пристроїв.

Відтак навушники запам’ятають під’єднану гарнітуру та наступного разу з’єднання виконається автоматично, доки не знадобиться підключити інший гаджет. У цьому випадку використовуємо аналогічну схему.

Окремо зазначимо, що лівий та правий навушники працюватимуть синхронно без допоміжних налаштувань. У випадку розсинхронізації розміщення обох навушників у зарядному пристрої усуне цю проблему.

Як вибрати TWS-навушники

Основні характеристики повністю бездротових навушників, на які потрібно звертати увагу:

 • наявність чи відсутність шумозаглушення (функція ANC);
 • версія Bluetooth (чим новіше, тим краще);
 • спосіб підключення до зарядного пристрою (Lightning, Micro-USB, USB Type-C, зарядна станція);
 • наявність/відсутність мікрофона;
 • можливість бездротової зарядки;
 • спосіб управління (сенсорний чи механічний);
 • тип кріплення;
 • матеріал амбушурів.

Придбати навушники TWS, аксесуари до них та інші гаджети пропонує інтернет-магазин Алло.юа — один з провідних онлайн-майданчиків України.

Не зволікайте, якщо ви мрієте бути мобільними та мати можливість слухати музику будь-де та будь-коли!

Переглядів : 243
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст