Головна Блог ... Новини Ці 7 фраз у жодному разі не можна говорити синові: все життя зламаєте Ці 7 фраз у жодному разі не можна говорити синові:...

Ці 7 фраз у жодному разі не можна говорити синові: все життя зламаєте

  • 0

  • 0

  • 26

Відключити рекламу

Кажуть, що життя нам дано для того, щоб вчитися, і це правда, але, на жаль, іноді батьки вимовляють на адресу своїх дітей неправильні речі. Дорослий сказав і забув, а дитина запам'ятає і запрограмує себе на нещастя. Дізнайтеся, які слова не можна говорити дитині-хлопчику, щоб не зламати їй життя.

Які фрази не можна говорити хлопчикові - список

Психологи вважають, що саме в дитинстві хлопчики, як і дівчатка, запам'ятовують безліч інформації, що впливає на їхнє відчуття себе. Перед тим як сказати дитині ту чи іншу фразу, уявіть, що це говорить у ваш бік той, хто багато для вас значить.

"Не можна плакати, ти ж чоловік!"

Якщо заборонити дитині проявляти свої емоції так, як їй хочеться, вона придушуватиме їх, рано чи пізно замкнеться в собі. Син, який чує таке від батьків, вважає, що їм байдуже, що він відчуває - їм тільки важливо, щоб він не завдавав незручностей і був таким, яким вони хочуть його бачити. Звісно, це не посилює довіру.

"Вчися справлятися сам"

Маленькій дитині, навіть якщо вона хлопчик, дуже складно пізнавати цей світ самостійно. Їй часто потрібна допомога, але якщо син отримує відмову від мами чи тата, зростає його невпевненість у собі, особливо якщо в підсумку він не впорається із завданням. Дитина відчуває, що її кинули, і навряд чи в неї буде впевненість у собі після такого усвідомлення.

"Я говорив(ла) тобі!"

Маленькій людині, яка дорослішає, дуже важливо досліджувати світ самостійно, здобувати свій власний досвід. Батьки часто хочуть уберегти дитину від помилок, попереджають, а якщо чадо все одно робить по-своєму, дорікають за неслухняність. Дитина чоловічої статі не зможе подорослішати правильно і набути впевненості в собі, якщо заважати їй діяти самостійно, а на будь-які помилки відповідати докорами.

"Заспокойся зараз же!"

Зазвичай батьки вимовляють таку фразу, якщо син починає плакати або вередувати привселюдно. Звісно, така поведінка незручна для дорослих, тож їм хочеться психологічно натиснути на дитину, щоб вона вмить припинила так поводитися. Натомість вони доб'ються іншого - навіть якщо дитина заспокоїться, вона зробить це зі страху, але всередині себе запам'ятає, що її кинули в складній ситуації.

"Ти мене розчарував"

Більшість мам і тат покладають на свого сина певні очікування - їм хочеться, щоб дитина стала тим, ким вони її бачать. Завищуючи планку для маленької людини, ви покладаєте на неї величезну відповідальність. Вона відчуває її і переживає, бо не хоче засмутити маму з татом. У підсумку, якщо щось у дитини не виходить, а ви говорите про те, що вона не виправдала ваших надій, нічого, окрім зламаної психіки, у підсумку не вийде. Запам'ятайте, що малюка, а тим більше сина, необхідно підтримувати абсолютно завжди.

"Ти поводишся як дівчинка"

Чому не можна говорити хлопчикові "ти як дівчинка"? Тому що він і стане дівчинкою. У нашому суспільстві заведено принижувати чоловіка порівнянням із жінкою, ніби слово "дівчина" - це образа. Насправді, по-перше, нічого страшного в прояві тих чи інших емоцій немає, не існує жодних емоцій винятково чоловічих і винятково жіночих, а по-друге, не можна порівнювати дві статі - хлопчики і дівчатка просто різні.

"Ти не повинен боятися, ти ж чоловік"

Помилка деяких батьків у тому, що вони змалечку сприймають маленьку дитину як дорослу людину, занадто багато хочуть від свого сина. Варто зрозуміти, що малюк уперше живе в цьому світі, йому може бути страшно від невідомих речей. Дорослі, до речі, теж бояться невідомості - вона лякає багатьох людей. Для того щоб побороти страх, важливо підтримати дитину і з'ясувати, в чому причина страху, показати їй, що це не проблема - все можна вирішити і ситуація не така страшна, як здається. Це краще, ніж просто наказувати, як роботу, вимкнути емоції й не боятися.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 26

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 26

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст