Головна Блог ... Новини Новоград-Волинський міськрайонний суд вперше застосував пробаційний нагляд як новий вид основного покарання Новоград-Волинський міськрайонний суд вперше засто...

Новоград-Волинський міськрайонний суд вперше застосував пробаційний нагляд як новий вид основного покарання

Відключити рекламу
Новоград-Волинський міськрайонний суд вперше застосував пробаційний нагляд як новий вид основного покарання - ea133eb8b041c73f9af03d6dd3843688.png

Верховна Рада України 23 серпня 2023 року ухвалила Закон України “Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та деяких інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань в умовах воєнного стану”. Положеннями Закону передбачено у Кримінальному кодексі України (зміни до статті 51) застосування до осіб, визнаних винними у вчиненні кримінального правопорушення, такого виду покарання як пробаційний нагляд.

Статтею 59-1 Кримінального кодексу передбачено, що покарання у виді пробаційного нагляду полягає в обмеженні прав і свобод засудженого, визначених законом і встановлених вироком суду, із застосуванням наглядових та соціально-виховних заходів без ізоляції від суспільства. Пробаційний нагляд може бути призначений судом на строк від одного до п’яти років.

Згадайте новину: Арешт буде застосовуватися лише до військовослужбовців, для інших - пробаційний нагляд

2 квітня 2024 року суд визнав жителя м. Звягеля винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання психотропної речовини без мети збуту) та призначив правопорушнику покарання у виді 1 року пробаційного нагляду і поклав на засудженого наступні обов’язки:

- періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;

- повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання;

- не виїжджати за межі україни без погодження з уповноваженим органом з питань пробації;

- працевлаштуватися або за направленням уповноваженого органу з питань пробації звернутися до органів державної служби зайнятості для реєстрації як безробітного та працевлаштуватися, якщо йому буде запропоновано посаду (роботу).

 

 

 • 992

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 992

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст