Головна Блог ... Новини Суд першої інстанції відмовився поновити Ірину Фаріон на роботі у Львівській політехніці Суд першої інстанції відмовився поновити Ірину Фар...

Суд першої інстанції відмовився поновити Ірину Фаріон на роботі у Львівській політехніці

Відключити рекламу
Суд першої інстанції відмовився поновити Ірину Фаріон на роботі у Львівській політехніці - b54d19ebea910a4100bea34b2fd24415.jpeg

Галицький районний суд Львова відмовив у задоволенні позову мовознавиці Ірини Фаріон до Національного університету «Львівська політехніка» про поновлення її на посаді професорки кафедри української мови. Відповідне рішення суд ухвалив 7 лютого, передає Zaxid.net.

Раніше Фаріон звернулася з позовом до університету щодо визнання протиправним та скасування наказів ректора про звільнення її з посади професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук та поновлення її на роботі.

Також Фаріон вимагала стягнути з університету середній заробіток за весь час вимушеного прогулу та компенсувати їй всі судові витрати.

За результатами розгляду справи, суд у задоволенні позову відмовив. Також суд погодився з тим, що підставою для звільнення Ірини Фаріон було вчинення нею «аморального проступку».

Ірину Фаріон звільнили з університету «Львівська політехніка». Перед цим Фаріон жорстоко розкритикувала російськомовних воїнів "Азову".

 • 2198

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2198

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст