0
0
23
Колишня бортпровідниця попередила постояльців готелів, звернувши особливу увагу на зберігання зубних щіток у сейфі.
32-річна жінка розповіла про те, що незабаром "ввело людей у шок". Зокрема, їй завжди доводилося перевіряти номери готелів під час заселення так, ніби вони були місцем злочину, пише Mirror. Тому вона підготувала низку основних порад, на які варто звернути увагу.
Перша з них - ретельно перевірити дзеркало в номері, адже воно може бути не тим, чим здається.
"Існують двосторонні дзеркала, такі, як у допросних кімнатах. Ми завжди проводимо тест із пальцем. Якщо між вашим пальцем і його відображенням є зазор, це звичайне дзеркало. Якщо ж віддзеркалення торкається пальця безпосередньо - це може говорити про проблему", - сказала вона.
По-друге, хоча багато мандрівників зберігають зубні щітки у ванній, але, за її словами, це може бути небезпечно. "Ми чули моторошні історії про те, як персонал використовував зубні щітки гостей для огидних речей. Тому багато хто з нас зберігає зубні щітки, ліки та засоби гігієни в сейфі готелю", - зазначила жінка.
Перш ніж лягти спати, 32-річна жінка проводить низку перевірок для гарантування безпеки номера. Вона радить перевірити за шторами, під ліжком і під простирадлами на наявність постільних клопів. Також варто зазирнути за вентиляційні отвори, у димові датчики та навіть у будильник.
Жінка також згадала, що деякі члени екіпажу носять із собою портативні пристрої для виявлення прихованих камер або невідомих сигналів.
Для безпечного сну вона рекомендує додаткові запобіжні заходи, як-от портативний замок для посилення захисту дверей і сигналізація-дверний стопер, яка спрацює в разі спроби злому.
Барбібак також застерігає від використання безкоштовних предметів у номері готелю, оскільки невідомо, хто їх використовував і для чого. Крім того, чайником у номері краще не користуватися, як і наволочками та маленькими рушниками, які пропонує готель.
Інші новини з порадами туристамРаніше УНІАН повідомляв, чому не треба прив'язувати стрічки до валіз. Яскрава стрічка, зав'язана на ручці валізи, видається простим рішенням, щоб швидко впізнати свої речі. Однак співробітник служби багажу аеропорту Дубліна попередив про серйозні наслідки від такої дії.
Крім того, ми розповідали, як викликати швидку і поліцію в Німеччині та Польщі. У країнах ЄС є загальний номер екстрених служб 112, який ви можете набрати, якщо вам потрібна допомога. Це аналог української довідкової - на тому кінці трубки жива людина-оператор запитає, що у вас трапилося, і тільки потім перенаправить дзвінок до відповідного відділу.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
287
Коментарі:
0
Переглядів:
281
Коментарі:
0
Переглядів:
649
Коментарі:
0
Переглядів:
392
Коментарі:
0
Переглядів:
457
Коментарі:
0
Переглядів:
1407
Коментарі:
1
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.