Головна Посилання ... Створення капіталу для пасивного доходу – вигідні інвестиції Створення капіталу для пасивного доходу – вигідні ...

Створення капіталу для пасивного доходу – вигідні інвестиції

Коли людина має роботу, вона отримує заробітну плату, то це – активний дохід. Втративши роботу з тих чи інших причин, чи то хвороба чи скорочення, активний дохід зникає. І в цьому випадку саме час вибрати пасивний дохід. Йдеться про фінанси, які регулярно надходитимуть вам, незалежно від того, який у вас вік, чи є проблеми зі здоров'ям, наскільки високою є ваша працездатність. За допомогою вигідних інвестицій кожен може отримувати гідний пасивний дохід. На сайті https://e-zubkovskiy.com КЕТ ZUBKOVSKYI EVGENIY ви зможете детально дізнатися, як створити капітал, щоб отримувати пасивний дохід. Тут ви докладно дізнаєтесь про послуги, зможете прочитати відгуки тих, хто вже скористався пропозиціями, ухвалити правильне рішення.

Які можливі джерела пасивного доходу

  1. Це може бути внесок у банку. Подібний спосіб знайомий багатьом. Для тих, хто не хоче ризикувати та розуміє, що зберігати гроші вдома невигідно через інфляцію, відкрити внесок у банку – чудова ідея для пасивного доходу.
  2. Вкладення цінних паперів – подібні інвестиції можуть призвести до високого пасивного заробітку. І тут варто звернути увагу на найпередбачуваніші інструменти. Це можуть бути облігації, паї інвестиційних фондів.
  3. Інвестиційне страхування життя – ще один із способів пасивного доходу.

Для більш вигідного розпорядження фінансовими коштами можна передати активи інвестору або іншій довіреній особі. Йдеться про довірче управління.

Довірче управління – переваги

Завдяки можливості скористатися послугами довірчого управління фінансові ринки отримують можливість заробляти значно більше депозитів. Багато хто вже знає, що можна суттєво піднімати гроші на цінних паперах. При цьому ті, хто обирає довірче управління, вже встигли оцінити всі переваги цієї послуги.

Довірчий керуючий сам буде розпоряджатися фінансами або майном клієнта, роблячи все можливе для того, щоб отримати максимум прибуток для власника коштів. Укладаючи договір із довірчим керуючим, право власності на активи залишається у клієнта.

Зубківський Євген – професійний експерт з інвестицій. Відвідавши його сайт, ви зможете дізнатися багато корисної інформації, завдяки якій вдасться прийняти правильне рішення щодо вкладень для отримання пасивного доходу. Тут ви знайдете багато статей у блозі, дізнаєтесь про переваги Interactive Brokers. Для вас – способи поповнення рахунку у Interactive Brokers.

IBKR – ключ до світових ринків. З'являється можливість отримання доступу до світових ринків. Ви зможете поповнювати рахунок у валютах, торгувати активами у них. Також варто виділити економічність – IBKR пропонує мінімальні комісії із універсальним рахунком. Ви зможете торгувати акціями та опціонами, а також ф'ючерсами та валютами.

Щоб не помилитися у виборі способу отримання доходу з інвестицій, щоб мінімізувати ризики, варто звернутися до професіонала. Зубківський Євген допоможе вам досягти бажаного за допомогою найбільш ефективних та безпечних інструментів. На сайті ви зможете ознайомитись із послугами, зручно розподіленими у відповідному розділі. Ви зможете отримати консультацію, щоб зрозуміти, який капітал вам варто оформляти, щоб отримувати пасивний дохід. Також для вас – індивідуальні консультації, в ході яких вам допоможуть створити оптимальний фінансовий план з урахуванням поставлених цілей та завдань. Ви зможете пройти курс онлайн «Фінансове мислення», що допоможе вам швидко покращити своє фінансове становище та впоратися із психологічними, грошовими проблемами.

Переглядів : 357
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст