Головна Посилання ... Страйкбол - гра, що відшліфовує військові навички

Страйкбол - гра, що відшліфовує військові навички

Сучасні реалії, а саме, військові дії на території нашої країни, змусили багатьох з нас познайомитися з новими термінами, якістю військового спорядження та іншими складними питаннями. Багато корисної та доступної інформації й самого тактичного спорядження можна знайти на сайті інтернет-магазину https://strikeshop.com.ua/.

Товари, представлені в магазині використовуються в страйкбольних іграх. Страйкбол - це військово-тактична гра, яка моделює бойові дії з використанням імітаційної зброї. Це максимально ефективний варіант підготовки військових та цивільних до бойових завдань.

Сьогодні тисячі українців намагаються розібратися з питанням якості бронежилета, підбору шолома та іншого необхідного спорядження. Познайомитися більш детально та візуально з асортиментом такого спорядження можна в магазинах Strikeshop представлених у Львові, Дніпрі, Коломиї та Івано-Франківську.

Страйкбол – ефективний спосіб навчання

Страйкбол – це чудова тренувальна база для цивільних та військових не лише, щоб вдосконалити свої бойові навички, але й максимально ефективно відновитися після поранень військовим. Зброя, яка використовується в страйкболі за зовнішнім виглядом та вагою максимально наближена до бойової. В такому випадку від бойової її відрізняє лише пневматичний принцип роботи, а в якості балістичного елементу використовуються кульки калібром 6 мм. Гра в страйкбол дозволяє не лише здобути певні навички, а й освоїти види тактичного спорядження, класи зброї та особливості її роботи.

Користь та переваги страйкболу для військових

Страйкбол – це не просто командна гра. Це гра «команди на команду» з використанням радіозв’язку для координації дій всієї команди, розвитку мінімальних топографічних навичок та вивчення стратегії супротивника. Для військових особливо важливим є розвиток тактичних навичок та вироблення звички приймати складні рішення в стресових ситуаціях. Крім того, страйкбол допомагає відпрацювати в команді різні бойові сценарії з використанням необхідної зброї: електропневматичних автоматів, кулеметів, гранатометів, пістолетів та навіть спеціалізованої піротехніки.

Основними перевагами страйкболу є:

  • низька ймовірність травм,
  • можливість вести гру на різних локаціях,
  • гра максимально наближена до реальності,
  • різний діапазон цін на спорядження,
  • різноманітність сценаріїв проведення гри.

Страйкбол, як вдалий спосіб реабілітації після поранень

Після поранень військовослужбовцям потрібен не лише відпочинок та лікування, а й правильний підхід до реабілітації. Щоб швидко відновити фізичний стан, дати помірне навантаження на м’язи та поступово відновити фізичні сили – страйкбол буде ідеальним варіантом. Основними методами гри в страйкболі, які допоможуть з поступовим навантаженням є:

  • гра на вибування (вбиті гравці повертаються у гру),
  • захоплення прапору (захопити прапор супротивника і доставити його на свою базу),
  • штурм-оборона (одна команда атакує, інша обороняється),
  • утримання (взяття під контроль певної точки й утримання її).

Страйкбол – це гарний і дієвий спосіб досягти високих результатів у військовій справі та відновити фізичні сили.

Для того, щоб підготуватися до страйкбольної гри варто познайомитися з асортиментом товару в інтернет-магазині Strikeshop. Якісне тактичне спорядження має дуже важливе значення не лише зі сторони комфорту, але і безпеки. Тканина, з якої відшивається спорядження та розвантажувальні системи, має певну щільність, що дозволяє витримувати певну вагу, це важливо при пошитті бронежилетів та плитоносок. В останніх, наприклад, при пошитті використовують демпфер – це спеціальна вставка у вигляді пом’якшувального матеріалу, яка знаходиться між бронеплитою і торкається тіла. Такий засіб необхідний для зручності носіння бронежилета чи плитоноски певний час і служить захисним шаром, що зменшує енергію удару кулі.

Сьогодні важко переоцінити необхідність страйкболу та спеціалізованих магазинів Strikeshop. Якщо ви вперше маєте справу з цим напрямком, спеціалісти залюбки дадуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть обрати необхідне.

Переглядів : 248
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст