Головна Посилання ... СТОВПИ-БЛОКАТОРИ

СТОВПИ-БЛОКАТОРИ

Надійні та естетичні помічники в організації транспортного руху – це стовпи-блокатори від компанії TiSO. З їхньою допомогою ви не просто забороните кудись доступ для стороннього транспорту, можливість паркуватися, якщо паркування перешкоджатиме вашій роботі чи пішоходам, але й зробите це естетично, сучасно і надійно. Попри свій «елегантний» вигляд стовпчики-блокатори проїзду здатні зупинити чи не дозволити проїхати всім видам та типам транспортних засобів, крім танків, але вони не їздять по мирних містах. Розміри блокаторів та їхній колір не спотворять екстер’єр вашої будівлі, території й не перекриють важливу інформацію, що може міститися на її фасадній поверхні. Але водночас їх не зможуть не помітити водії автомобілів через яскраве фарбування і, за потреби, додаткове звукове чи світлове попередження про встановлення обмежень руху.

Моделі стовпів-блокаторів можуть мати відмінні функції в залежності від характеру їхнього використання: для постійного блокування проїзду на територію чи повз пішохідну зону; для часткового обмеження проїзду – допускаються тільки ті транспортні засоби, які мають на це право, тоді стовпчики опускаються до рівня дороги для пропуску авто (процес керується дистанційно, у дротовому чи бездротовому режимі, або вручну безпосередньо оператором); для тимчасового обмеження/заборони проїзду через проведення якихось акцій, подій – тоді стовпчики знімаються з місця встановлення. В крайньому випадку спосіб встановлення стовпа відрізняється від попередніх – блокатор не має під собою підготовленої виїмки/ніші, де він міг би «сховатися» для короткотермінового пропуску автомобіля, а також такий блокатор не потребує механізму зміни режимів: допуск – не допуск, бо він або є, або його там немає.

В інших випадках, коли стовпи-блокатори можуть «працювати» впродовж довготривалого періоду, в різні періоди року, але їхні механізми підйому та опускання мають функціонувати безвідмовно, надійність роботи блокаторів підтверджується багаторічним досвідом виробництва їх і компанія TiSO як постачальник паркувальних стовпчиків гарантує, що її стовпчики не створюватимуть несподіваних проблем для руху транспорту чи навпаки, для руху пішоходів.

В різних ситуаціях і для організацій, фірм, установ територій різного профілю можуть знадобитися стовпи-блокиратори зі спеціальними чи додатковими характеристиками. Тож для того, щоби правильно підібрати потрібний саме для вас, для максимально ефективного забезпечення ваших потреб блокатор, найкращим шляхом буде зв’язатися з менеджерами компанії та отримати відповіді на всі свої запитання щодо стовпів-блокираторів.

Переглядів : 199
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст