Головна Посилання ... Ставка не більше 1%: експерти Emporium пояснили, як зміниться підхід до швидких кредитів та як можна зекономити на відсотках Ставка не більше 1%: експерти Emporium пояснили, я...

Ставка не більше 1%: експерти Emporium пояснили, як зміниться підхід до швидких кредитів та як можна зекономити на відсотках

Швидкі кредити та мікрофінансові організації — вже далеко не нове явище в Україні. Але саме зараз на рівні держави приймаються рішення щодо того, аби допомогти українцям (і зокрема азартним гравцям) відповідальніше підходити до отримання таких кредитів та об’єктивно оцінювати ризики.

Власними думками та актуальними новинами з цього приводу поділилися експерти агрегатора промокодів Emporium. Представник компанії підкреслив:

«Мікрокредити — це зручно та швидко. Однак варто завжди пам’ятати, що зручність та швидкість мають свою ціну. Якщо ви не впевнені, що зможете вчасно виплатити кредит, можливо, краще знайти інший варіант отримати позику з лояльнішими умовами. Або ж, наприклад, використати на умовному сайті Creditkasa промокод для отримання кредиту на спеціальних умовах. Варіантів насправді доволі багато, якщо пошукати».

Втім, нещодавно стало відомо, що у Верховній Раді на розгляді перебуває законопроєкт №9422, згідно з яким відсоток за мікрокредитами має бути не більше 1%. Це значно спростить повернення коштів для осіб, які користуються послугами МФО. А якщо додати до цього ще й для Credos промокод чи скористатися акційною пропозицією інших МФО, можна отримати кредит на доволі вигідних умовах.

За словами Данила Гетманцева, голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, процес переходу до ставки 1% для МФО буде поступовим. Спочатку ставка буде знижена до 2,5%, далі до 1,5%, а вже потім до 1% і навіть менше.

Гетманцев підкреслив, що такий крок допоможе українцям зваженіше підходити до отримання послуг кредитування, а МФО стимулюватиме ретельніше перевіряти клієнтів та їхню кредитну історію перед видачею кредиту:

«Зараз є багато МФО, які за рахунок сумлінних клієнтів перекривають ризики неповернення коштів несумлінними. Все завдяки високим відсоткам. Таким чином кредитори часом дають багато дрібних кредитів клієнтам, особливо не ризикуючи, але заганяючи останніх у великі борги. Коли ж почне працювати “стеля” 1%, МФО доведеться ретельніше перевіряти, кому вони надають кредит та чи зможе особа вчасно повернути кошти. Перекрити несплату за рахунок інших клієнтів стане набагато складніше».

Тобто таким чином від прийняття закону №9422 мають виграти всі. МФО будуть залучати більш платоспроможну аудиторію й своєчасно отримувати власні кошти з відсотками. А самі клієнти не так сильно ризикуватимуть, користуючись послугами мікрофінансових організацій.

Поки що невідомо, коли саме закон №9422 буде прийнятий, проте це може статися вже цього року. Тому слідкуймо за новинами!

Emporium — це незалежний агрегатор знижок, який співпрацює з вітчизняними та міжнародними брендами. На сайті доступно більше 10 000 актуальних промокодів, бонусів, акцій та купонів.

Переглядів : 645
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст