0
0
57
США передадуть систему протиракетної оборони THAAD Польщі. Вона необхідна для того, щоб перехоплювати балістичні ракети, які можуть летіти у бік Європи або Штатів. Про це заявив експерт з питань авіації, заступник директора української компанії виробників РЕБ Анатолій Храпчинський в ефірі "Київ24".
"США передали свого часу Південній Кореї систему THAAD. Зараз передають Ізраїлю. І цілком ймовірно, така ж система буде передана Польщі. Це система протиракетної оборони, яка передбачає збиття балістичних ракет у позаатмосферному середовищі", - заявив експерт.
За його словами, ці системи ПРО перехоплюватимуть балістичні ракети, які можуть летіти у бік Європи або США.
"Ці системи зможуть захистити Європу від балістичних ракет, якими зараз активно починає погрожувати Путін. Ми говоримо про ядерні балістичні ракети. Варто розуміти, що система THAAD дозволяє бачити на відстань понад 1000 км цілі, які перебувають на великих висотах. Збивати у радіусі 200 км. Тобто вони зможуть перехоплювати ракети, які можуть летіти у бік Європи або США", - пояснив він.
Ядерні погрози у світіКілька тижнів тому на тлі ядерних погроз Кремля, американські військові провели тестовий запуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III, яка здатна долетіти до Росії.
Як повідомляв УНІАН, президент США Джо Байден заявив про готовність до переговорів з Росією, Китаєм та Північною Кореєю з метою зменшення ядерної загрози.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
197
Коментарі:
0
Переглядів:
141
Коментарі:
0
Переглядів:
201
Коментарі:
0
Переглядів:
539
Коментарі:
0
Переглядів:
1057
Коментарі:
1
Переглядів:
574
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.