0
0
45
США запропонували РФ відновити роботу Ради Росія-НАТО в обмін на припинення вогню в Україні. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на анонімне джерело, яке знайоме з ходом обговорень.
Зазначається, що адміністрація президента США Дональда Трампа додала відновлення переговорів Росії і НАТО до списку поступок, які можуть бути запропоновані Кремлю. Вони були припинені в лютому 2022 року незабаром після повномасштабного вторгнення Москви в Україну.
За словами джерела, США готові піти Росії й на інші поступки заради того, щоб російський диктатор Володимир Путін погодився на 30-денне припинення вогню і заморожування війни по лінії фронту. Серед таких поступок - визнання Криму російським і послаблення санкцій проти Москви.
В агентстві додали, що американська сторона досі не дала чіткої відповіді на запитання, чи готова вона запровадити нові санкції проти Росії, якщо атаки по Україні продовжаться.
30-денне припинення вогню в Україні - важливі новиниРаніше президент України Володимир Зеленський на пресконференції за підсумками зустрічі з "Коаліцією охочих" заявив, що Київ із союзниками вимагає від РФ 30-денного припинення вогню з 12 травня. Він підкреслив, що в координації зі США цілком можливо забезпечити моніторинг припинення вогню.
Сьогодні, 15 травня, глава МЗС РФ Сергій Лавров відповів, що Москва не згодна на припинення вогню в Україні. Ба більше, він назвав агресорами Європу й Україну.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
198
Коментарі:
0
Переглядів:
212
Коментарі:
0
Переглядів:
107
Коментарі:
0
Переглядів:
426
Коментарі:
0
Переглядів:
1194
Коментарі:
0
Переглядів:
1041
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.