0
0
22
Союзники України прагнуть поставити Київ у найкраще становище для відбиття російських наступів або перед переговорами про можливе припинення вогню. Про це пише Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.
Зазначається, що в зазначених цілях НАТО подвоює зусилля, щоб поспішити передати Україні більшу кількість зброї, оскільки сили Києва "повільно здають позиції".
Паралельно з цим уряди країн-союзників України почали розглядати різні сценарії припинення війни, повідомили джерела.
За їхніми словами, обговорення включає в себе гарантії безпеки, які "захистять Україну, не провокуючи Путіна".
Вказується, що один із можливих варіантів припинення вогню включає створення демілітаризованої зони. Як зазначив один високопоставлений дипломат НАТО, у разі припинення вогню європейські війська, ймовірно, охоронятимуть і патрулюватимуть її.
Інший високопоставлений західний дипломат додав, що ці обговорення відбуваються на тлі визнання того, що ситуація в Україні є нестійкою, і переговори мають розпочатися найближчим часом.
Як пише Bloomberg, членство України в НАТО з його гарантією безпеки "в короткостроковій перспективі виключено":
"Замість цього Києву знадобляться гарантії безпеки, які потенційно зобов'яжуть США або інших союзників стати на його захист, якщо Росія порушить будь-яке припинення вогню. Це буде виходити за рамки зобов'язань США і десятків союзників щодо зміцнення української армії в довгостроковій перспективі, включно з навчанням".
Переговори про припинення війни - що повідомлялосяНагадаємо, у The Wall Street Journal писали, що українська делегація прибула до США для проведення переговорів на високому рівні з адміністрацією Дональда Трампа з метою згладити серйозні розбіжності в питанні завершення війни з Росією.
Зазначалося, що глава Офісу президента України Андрій Єрмак зустрівся зі спеціальним посланцем Трампа з питань Росії та України Кітом Келлогом і майбутнім радником із національної безпеки Майком Волтцем. До зустрічі також долучився віцепрезидент Джей Ді Венс.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
249
Коментарі:
0
Переглядів:
454
Коментарі:
0
Переглядів:
663
Коментарі:
0
Переглядів:
891
Коментарі:
3
Переглядів:
399
Коментарі:
0
Переглядів:
1347
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.