Головна Блог ... Новини Сколько зарабатывает судья КСУ: экс-глава суда Шевчук назвал потрясающую сумму Сколько зарабатывает судья КСУ: экс-глава суда Шев...

Сколько зарабатывает судья КСУ: экс-глава суда Шевчук назвал потрясающую сумму

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 4

  • 2

  • 4119

Відключити рекламу
Сколько зарабатывает судья КСУ: экс-глава суда Шевчук назвал потрясающую сумму - tn1_10c83cbfea5e79468ca98ac1f289aa96_5f6270d7c26c3.jpg

Бывший глава Конституционного суда Станислав Шевчук заявил, что судьи зарабатывают очень мало, чтобы у них не было соблазнов что-то получать от олигархов.

Кроме этого, в эфире программы "Что это было?" на 24 канале он подтвердил, что цифры известны. Согласно закону, судья зарабатывает примерно 300 тысяч гривен в месяц.
Он добавил, что заработная плата не имеет важного значения. Гораздо важнее честь, порядочность, достоинство и отсутствие "договорняков".

Вспомните новость: Судьи намерились выбить компенсацию потерянных зарплат из-за карантинных ограничений

Обществу нужна независимая конституционная юстиция. Конституционный суд играет очень важную роль в обществе. Он защищает Конституцию от политиков, от государства. Это институция гражданская – для людей,
– заметил Шевчук.

По словам бывшего главы Конституционного суда, "чтобы не было соблазнов у судей что-то зарабатывать у олигархов, абсолютно правильно было создать реформу 2016 года, когда судьям дали большую зарплату. Независимая, ответственная и беспристрастная юстиция, не только конституционная, очень важна для того, чтобы наконец в этой стране было верховенство права".

Вспомните новость: КСУ по просьбе судей отменил ограничение зарплат на время карантина

Справка. 22 июня 2020 года президент Зеленский внес в парламент законопроект №3711, призванный продолжить судебную реформу в Украине. Предыдущая попытка Зеленского навести порядок с судами была успешно заблокирована Высшим советом правосудия (ВСП) и почти окончательно "похоронена" Конституционным судом.

Олег Шевчук добавил, что, несмотря на карантинные ограничения, судьи отстояли свое право получать полные зарплаты. "Я не уверен, получали ли судьи зарплаты задним числом. На начало карантина они получали 38 – 40 тысяч гривен на руки. Сейчас вернулись к предыдущим показателям – это 70 – 80% от полной зарплаты", – сказал Шевчук.

Автор новости: Сергей Лещенко

Вспомните новость: 613! Саме стільки справ і матеріалів в середньому перебувають на розгляді одного судді Касаційного цивільного суду — статистика

  • 4119

    Переглядів

  • 2

    Коментарі

  • 4119

    Переглядів

  • 2

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    300 тысяч в месяц?!!! Это не опечатка? Вот потому-то поступление на юрфак стоит бешеных денег. Ещё бы, сумма одной месячной зарплаты судьи равна сумме моей пенсии за 12,5 лет! Не забываем, что при этом наши судьи одна из самых коррумпированных прослоек общества. Те, кто призван руководствоваться исключительно законами, трактуют любой закон в пользу того, кто больше заплатит. Не пора ли начать реальную реформу судейства в Украине, а не то, что сейчас делается? Мы катимся, в пропасть, к сожалению.

    17.09.2020 13:52

    В Україні людей намагаються задурити тим,що для того щоб не було корупції і хабарів потрібно збільшувати зарплати суддям,прокурорам і високопосадовцям. Тобто не моральні якості,а великі гроші мають покінчити з "всеосяжною" корупцією в Україні.Насправді все наоборот. Як вбачається,там де найвища зарплата там і найбільша корупція. Наприклад,в судах,правоохоронних органах,в нафтогазі,укрзалізниці і так дальше. Саме відсутність моралі в посадових особах цих державних установ є причиною корупціїі і хабарництва і не важливо працюють там українці чи іноземці.Саме туди намагаються попасти і назначають туди людей аморальних,безчесних і не гідних,як українців,так і різних проходимців іноземців,які не можуть себе реалізувати у своїх країнах. Але потрібно їм нарешті зрозуміти,що соціальна несправедливість, розподіл людства на зверх багатих і бідних завжди веде до намагання розподілу і різних суспільних катаклізмів. Збільшення злочинності,тероризм і війни завжди супроводжують відсутність справедливості і соціальної нерівності на рівні держави і міжнародних відносин. Вже давно втратили свій фукціональний вплив такі міжнародні організації,як ООН,ПАРЕ,ЄСПЛ та інші.Вони давно втратили функції захисту прав людини,народів,людства.Зараз людством керують ті,хто контролює світові фінанси.Вони посилють міграцію,намагаються применшити роль національної гідності і свідомості,натравлюють людей однієї національності на іншу,як в окремих державах так і по всьому світу. В глобальному аморфному світі легко керувати свідомістю людей. І це розуміють багато держав і в них ширяться національні протести,бо тількі такі держави можуть захистити себе і своїх людей.Поки українці не зрозуміють і не будуть ділитися на захід і схід,не боротися за іншомовність і багатокультурність,що вони не вороги один одному,а основний їх ворог ті хто їх постійно грабує,хто намагається їх розділяти і створювати між ними ворожнечу. Коли українці обєднаються і будуть не ворогувати між собою,а разом і на кожному кроці будуть захищати один одного і боротися проти тих хто постійно грабує і знущаються над ними і тільки тоді їхнє життя стане гідним і достойним людини.

    17.09.2020 14:50

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст