Головна Блог ... Новини Скасував призначення А НЕ звільнив! Президент Зеленський таким чином «позбувся» суддів КСУ Тупицького та Касмініна Скасував призначення А НЕ звільнив! Президент Зеле...

Скасував призначення А НЕ звільнив! Президент Зеленський таким чином «позбувся» суддів КСУ Тупицького та Касмініна

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 1

 • 4

 • 6419

Відключити рекламу
Скасував призначення А НЕ звільнив! Президент Зеленський таким чином «позбувся» суддів КСУ Тупицького та Касмініна - tn1_207c564a15d13bcbbb1883bf32ac631e_6061a80f2167a.jpg

За результатами аудиту указів Віктора Януковича, проведеного на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони, скасовано укази від 2013 року про призначення суддями Конституційного Суду України Олександра Тупицького та Олександра Касмініна. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«На минулому засіданні РНБО, серед іншого, було ухвалене рішення щодо аудиту всіх указів Януковича. Сьогодні є перші результати. Мова про два укази Януковича – від 14 травня та 17 вересня 2013 року про призначення суддями Конституційного Суду України Тупицького Олександра Миколайовича та Касмініна Олександра Володимировича. Обидва ці укази мною скасовано. Вказані особи можуть відправлятися на заслужений відпочинок», – заявив Глава держави.

«Якщо є тижні, коли не відбуваються засідання РНБО, це зовсім не означає, що особи, які протягом довгих років шкодили державним інтересам України, можуть розслабитись і спати спокійно», – додав він.

Крім того, Володимир Зеленський зазначив, що підписав указ про введення в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 19 березня 2021 року, згідно з яким у 19 компаній анульовано ліцензії та спеціальні дозволи на видобуток і користування українськими надрами.

«Відповідне рішення Державної служби геології та надр України готове й буде опубліковане незабаром», – сказав Президент.

Також Глава держави повідомив про підписання указу про введення в дію рішення РНБО, згідно з яким вже у 2021 році буде проведено перевірки всіх суб’єктів, які без аукціону отримали спецдозволи на користування надрами й не розпочали видобування корисних копалин, передусім нафти та газу, протягом двох років з моменту отримання відповідних дозволів.

«Рішення РНБО – це не гучні декларації. Кожне слово з них уже має або незабаром матиме реальні, здебільшого неприємні юридичні наслідки для низки фізичних та юридичних осіб», – наголосив Володимир Зеленський.

Джерело: ПУ

 • 6419

  Переглядів

 • 4

  Коментарі

 • 6419

  Переглядів

 • 4

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  А как же решение Конституционного суда от 16 квітня 2009 року № 7-рп/2009, в котором указано, что акты ненормативного характера после их реализации исчерпывают своё действие? Аналогичная практика и у Верховного суда. То есть, отмена приказа о назначении Тупицкого и ко не имеет правовых последствий, так как после вступления на должность Тупицкокого указ о его назначении исчерпал действие.

  30.03.2021 12:37

  А что же делать с теми решениями, в которых стоят подписи этих двух судей? Получается, что они теперь вне закона, не имеют силы. Офигеть! Страна управляется глупцами

  30.03.2021 17:25

  А что с заработной платой этих судей? Если так называемый гарант "скасував" указ про их назначение судьями, то за что они получали зарплату? И ведь вернуть её, взыскав с них, уже не выйдет! Кто вернёт деньги в бюджет государства??? Профаны у власти... Франция, конец 18 века. Когда гильотины начнут ставить???

  30.03.2021 17:31

  Я знав, що буде погано ще в квітні 2019 року, але не думав, що дійде до такого. Цікаво, як будуть себе вести в цій ситуації звільнені?

  01.04.2021 00:38

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст