Головна Блог ... Новини Ситуація під Харковом: Зеленський назвав співвідношення втрат Ситуація під Харковом: Зеленський назвав співвідно...

Ситуація під Харковом: Зеленський назвав співвідношення втрат

 • 0

 • 0

 • 38

Відключити рекламу

На Харківському напрямку, де росіяни наступають уже понад два тижні, втрати агресора у 8 разів перевершують українські. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю журналістам із країн Середньої Азії.

"Харківський "прорив". Скільки вже минуло - два тижні? Жертви - 1 до 8. Один українець, вісім росіян. Військові жертви", - каже президент.

За його словами, за тиждень на фронті гине 2-3 тисячі російських військових.

Зеленський наголосив, що Володимиру Путіну начхати на втрати російської армії. Однак домовлятися про припинення вогню заради зниження українських втрат безглуздо, оскільки РФ порушує подібні домовленості, що вже неодноразово відбувалося в період з 2014 по 2022 рік на Донбасі.

"Який вигляд матиме припинення вогню сьогодні. Ось вони зараз зайшли в Харківську область, до 10 км пройшли, ось вони встали. Якщо у нас зараз припинення вогню, значить важка техніка, яка не підійшла - вони не змогли підійти через нашу артилерію - їхня важка техніка буде під'їжджати. Хто бере відповідальність, що росіяни не підведуть техніку? Як ти їх зупиниш фізично? Вони за добу дійдуть. А ти добу будеш закликати до порядку, до домовленостей, які були. Тому це для нас дуже небезпечно", - розповів Зеленський.

Водночас президент зауважив, що в подібних домовленостях про припинення вогню був би сенс, якби лінія зіткнення проходила по лінії державного кордону.

Ситуація в Харківській області: останні новини

Як писав УНІАН, у районі Вовчанська зараз тривають бої по річці Вовча. За словами місцевого депутата Богдана Ткачука, північна частина міста захоплена або перебуває в сірій зоні. Окупанти намагалися перетнути річку, але поки це їм не вдається.

Також ми писали, що Україна планує контратаку на російські війська під Харковом. Окупанти не змогли досягти своєї мети зі створення буферної зони до 30 км.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 38

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 38

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст