Систематизація бізнес-процесів (бізнесу) — це формат роботи, коли всі завдання вирішуються за чітким алгоритмом, і водночас вони синхронізовані один з одним. Тобто всі механізми компанії працюють злагоджено й допомагають досягти результату з найменшою кількістю дій.
Є помилкова думка: систематизувати бізнес треба тоді, коли він уже став великим і вимагає чіткої алгоритмізації. І справді, коли мова йде про маленькі компанії, розсинхронізацію в різних діях видно не так сильно. Менше роботи — більше можливостей для того, щоб робити все спокійно, вирішувати поступово, у ході справи. Але в цьому криється складність: коли бізнес починає розвиватись, з'являються різні проблеми. І добре, якщо до цього моменту, уже є система, яка просто буде розширюватися й ускладнюватися.
Набагато простіше збудувати процеси одразу, на невеликій кількості завдань, відпрацювати різні алгоритми й привчити працівників діяти саме в такому режимі. Це легко зробити з допомогою курсу від проєкту «Школа бізнесу Нова пошта», за покликанням https://online.novaposhta.education/ є всі подробиці.
У бізнес-систематизації є низка цілей:
Очевидно, що систематизація бізнес-процесів необхідна на всіх рівнях роботи. Залишається одне питання: як прийти до того, щоб вибудувати необхідні алгоритми? Зараз у цьому допомагає спеціальне навчання, наприклад, курс від проекту «Школа бізнесу Нова пошта».
Освітній проект для малого й середнього бізнесу був запущений у 2016 році — за цей час у ньому навчалися понад дві тисячі підприємців із різних сфер. Популярний формат освіти — онлайн-інтенсив за назвою «Великий курс для малого бізнесу», який складається із семи модулів, у кожному з яких порушено проблемні питання важливих напрямків, наприклад:
У кожному модулі розглядаються ключові проблеми. Так, на етапі роботи з фінансами підприємці вчаться читати фінансову звітність, проводити її аналіз, планувати й прогнозувати бюджет. А ще вони дізнаються, як шукати нові джерела фінансування і правильно працювати з бухгалтером. І таке розмаїття тем опрацьовують на кожному модулі.
Оскільки для курсу вибрані універсальні теми, не буде такого, що якась частина тем курсу цікава тільки одним учням, а інша частина — актуальна для інших. Усе продумано таким чином, щоб учні на 100 % брали отримані знання і використовували їх на практиці.
Як наслідок, після закінчення програми у випускника є набір інструментів для розвитку власного бізнесу. У майбутньому ці інструменти складають систему, про важливість якої й було сказано спочатку.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.