Головна Посилання ... Сімейні адвокати Вінниця

Сімейні адвокати Вінниця

Всі ми знаємо, що шлюб – це не завжди казковий фінал “доки смерть не розлучить нас”. Конфлікти і суперечки – це частина сімейного життя, а коли партнери не готові йти на компроміс або ж суперечки виходять з-під контролю, може знадобитися допомога спеціаліста. Сімейний адвокат стане вашим помічником та допоможе вирішити навіть найскладніші ситуації коли проблема здається безвіхідною. 

Коли може знадобитися допомога адвоката з сімейних справ

Найчастіше послуги сімейного адвоката потрібні в таки випадках:

  • Коли потрібне розлучення. Розірвання шлюбу — це важкий і стресовий процес. Сімейний адвокат допоможе вам зрозуміти ваші права і обов'язки, а також допоможе розв'язати питання про розподіл майна та підтримку дітей.

  • Визначення батьківських прав. У випадку розлучення батьків, виникають питання про права батьківства. Сімейний адвокат допоможе вирішити спори щодо прав і обов'язків батьків.

  • Справи про аліменти. Питання аліментів часто стають актуальними в сімейних справах. Адвокат допоможе визначити суми аліментів та домогтися їх сплати. 

  • Усиновлення. Якщо ви плануєте усиновити дитину або маєте питання щодо патронатних прав, адвокат надасть вам важливу юридичну допомогу.

  • Укладання попереднього шлюбного договору. Шлюбний договір дозволить захистити себе розлучення. Сімейний адвокат допоможе вам скласти правомірний договір з чітким визначенням прав та обов'язків сторін. 

Як обрати адвоката по сімейних справах

Незалежно від того, чи потрібні вам послуги адвоката з розлучень чи консультація по аліментах, ви можете розраховувати на допомогу спеціаліста. Сімейний адвокат — це досвідчений професіонал, готовий надати вам необхідну підтримку і допоможе розв'язати ваші юридичні питання в сфері сімейного права. Звертаючись до спеціаліста, ви отримаєте:

  • Експертну консультацію та підтримку в найскладніших сімейних справах.

  • Індивідуальний підхід до кожної ситуації.

  • Послуги, які спрямовані на досягнення ваших цілей та захист ваших інтересів.

А от щодо того, якого спеціаліста обрати то ми пропонуємо ознайомитися з таблицею. Дзвоніть за вказаними номерами. 

Кращий сімейний адвокат (Вінниця)

 

ПІБ

Телефон

Сімейний адвокат

Малик Олександр Володимирович

(096) 109-76-08

Сімейний юрист

Сидорук Василь Васильович

(068) 244-78-91

Сімейний адвокат

Шевченко Віталій Валерійович

(067) 177-17-72

 

Переглядів : 339
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст