Головна Блог ... Новини Шольц навідріз відмовився дати дозвіл на удари по РФ німецькою зброєю, - Welt Шольц навідріз відмовився дати дозвіл на удари по ...

Шольц навідріз відмовився дати дозвіл на удари по РФ німецькою зброєю, - Welt

  • 0

  • 0

  • 238

Відключити рекламу

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не дасть ЗСУ дозволу на удари з німецької зброї по цілях углибині території РФ, навіть якщо це дозволять союзники.

"Так і залишиться... навіть якщо інші країни вирішать інакше", - заявив Шольц, маючи на увазі США або європейські країни. "Я не буду цього робити, тому що вважаю, що це проблема", - додав він, пише Welt.

Шольц згадав повідомлення про те, що влада США може зняти такі обмеження, і зазначив, що не всі припущення вірні. У зв'язку з цим видання зазначило, що останніми місяцями США і Німеччина дуже тісно координували свої поставки зброї Україні. Крім того, ці держави є найбільшими постачальниками зброї для ЗСУ.

Канцлер запевнив, що Німеччина продовжуватиме надавати військову підтримку Україні, щоб вона не розвалилася. "В України буде сильніша армія, ніж раніше", - констатував Шольц.

Також він висловив думку, що завершення війни може бути тільки в тому разі, якщо Путін визнає, що Україна не є васальною державою.

Крім того, Шольц звинуватив Путіна в тому, що він поставив під загрозу майбутнє своєї країни, напавши на Україну. "Ця війна також надзвичайно нерозумна з точки зору Росії", - сказав він, додавши, що в ім'я своїх імперіалістичних мрій Путін прирікає сотні тисяч російських солдатів на серйозні поранення, смерті та руйнує економічні відносини РФ зі світом.

Дозвіл на удари по території РФ

Україна вже давно просить західних союзників дозволити бити їхньою зброєю по військових об'єктах у глибині території РФ. Нині це питання постало з новою силою. Лідери деяких європейських держав, а також Канада заявили, що ЗСУ мають отримати цей дозвіл.

Ключові союзники України - Німеччина і США цей дозвіл не підтримують. Однак останнім часом у ЗМІ почала з'являтися інформація про те, що президент США Джо Байден близький до рішення про дозвіл застосовувати американську зброю по дальніх об'єктах на території РФ.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 238

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 238

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати