Головна Посилання ... Шкільний кабінет фізики — лабораторне обладнання, прилади, готові набори для школи Шкільний кабінет фізики — лабораторне обладнання, ...

Шкільний кабінет фізики — лабораторне обладнання, прилади, готові набори для школи

Кабінет фізики під ключ: переваги комплексного оснащення

Обладнати кабінет фізики в сучасній школі — цікаве, хоч і непросте завдання для будь-якого вчителя. Адже зараз доступна велика кількість різноманітного обладнання для фізичного кабінету, яким раніше мали змогу користуватися хіба що співробітники наукових лабораторій. Сучасні ж технології розкривають перед учнями нові можливості та надають змогу здобути практичні знання та навички з різних розділів цього досить складного шкільного предмета.

Як не розгубитися серед такого асортименту й обрати таке обладнання для кабінету фізики, що дійсно допоможе учням набути важливі практичні навички під час виконання лабораторних робіт згідно зі шкільною програмою? Найпростіший спосіб — довірити оснащення шкільних кабінетів професіоналам.

Як купити кабінет фізики: готові набори обладнання

Купити обладнання для кабінету фізики можна в спеціалізованому інтернет-магазині, обравши все необхідне в категоріях:

 • «Електрика та магнетизм».

 • «Молекулярна фізика і термодинаміка».

 • «Оптика та квантова фізика».

 • «Механіка».

Окрім того, важко уявити сучасний шкільний кабінет фізики без сучасної цифрової лабораторії. Що вона собою являє? До складу цифрового вимірювального комплексу входить:

 1. Реєстратор даних, що дозволяє отримувати дані з датчиків як в автономному режимі, так і в синхронізації з комп’ютером, планшетом або смартфоном.

 2. Набір цифрових датчиків для проведення необхідних за шкільною програмою дослідів. Серед них: датчик напруги, струму, температури, тиску, освітленості, магнітного поля, руху, сили, вологості, прискорення, ультрафіолетового випромінювання тощо.

Шкільний кабінет фізики: варіанти оснащення

Кабінет фізики купити можна як повністю під ключ, обладнавши з нуля меблями, технікою та сучасним навчальним приладдям, так і частково оновити асортимент. Якщо ви обираєте другий варіант — варто звернути увагу на готові набори обладнання. Вони дуже зручні в користуванні, практичні та вигідно вирізняються на фоні звичного традиційного навчального обладнання.

Переваги готових наборів обладнання для фізики

Чому купити кабінет фізики під ключ краще готовим набором, ніж окремо кожен прилад? Основні переваги:

 • Великий вибір наборів обладнання для проведення дослідів і практичних робіт за різними темами — від кращих світових виробників товарів у цій галузі.

 • Склад наборів розробляється таким чином, щоб відповідати усім особливостям шкільної програми з фізики: один набір може покрити практично всі потреби у навчальному обладнанні за темою.

 • Набори для проведення лабораторних робіт уже повністю укомплектовані всім необхідним. Вчителю не потрібно додатково піклуватися про наявність допоміжного обладнання.

 • Готові набори обладнання з фізики як правило призначені для роботи в групах: це дозволяє ефективно організувати навчальний процес для максимального рівня засвоєння знань.

 • Комплекти навчального обладнання укомплектовані інструкцією від виробника: це полегшує роботу навіть при першому знайомстві з обладнанням такого типу. Також досить часто у наборі можна знайти ще й методичні посібники та поради щодо проведення дослідів і експериментів — цікаво і корисно.

Які бувають набори обладнання з фізики

Такі комплекти навчального обладнання відповідають темам зі шкільного курсу фізики та підходять як для опанування програми, так і для поглибленого вивчення певних тем чи проведення додаткових занять. Серед найцікавіших для учнів можна відзначити набори для вивчення альтернативних джерел енергії (деякі з них дозволяють навіть самостійно добувати різні види палива та застосовувати енергію на практиці за допомогою механізмів). Також видовищними є досліди з вивчення оптики, квантової фізики, електрики і магнетизму, механіки.

Де купити прилади для кабінету фізики

Замовити навчальне обладнання для шкільного кабінету можна онлайн, перейшовши за лінком. Це дуже зручний і швидкий спосіб укомплектувати навчальне приміщення всім необхідним обладнанням — можна отримати багато корисних практичних порад від консультантів, що мають аналогічний досвід роботи з навчальними закладами по всій Україні та обрати оптимальний варіант для власної школи.

Переглядів : 1167
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст