Головна Блог ... Новини Ще одне джерело тиску: офіцер про загрозу для Сумщини Ще одне джерело тиску: офіцер про загрозу для Сумщ...

Ще одне джерело тиску: офіцер про загрозу для Сумщини

 • 0

 • 0

 • 37

Відключити рекламу

Противник біля Сумщини накопичує необхідні сили для того, щоб розтягувати наші резерви. Таку думку висловив спецпризначенець і офіцер ЗСУ Ігор Лапін.

Він зазначив, що росіяни зачастили зі своїми диверсійно-розвідувальними операціями на Сумщині.

"Є інформація, що вони там накопичують необхідні сили для того, щоб розтягувати наші резерви. На Харківщині їм це вдалося. А хто зупинив ворога на Харківщині окрім бригади ТрО, яка укомплектована без мотопіхотних підрозділів? Туди були закинуті резерви. Це був спецпідрозділ Нацгвардії та інші спецпідрозділи. А якщо зараз паралельно піде на Сумщині, то ми з яких фронтів будемо знімати наш особовий склад?" - сказав офіцер в ефірі Еспресо.

Він стверджує, що коли почалися негаразди в Очеретиному, то проблему послали туди закривати 100-ту бригаду, яка була знята з іншої ділянки фронту. 

"Я припускаю, що росіяни можуть зробити ще одне джерело тиску на наші Збройні сили та розтягувати наші резерви. Сьогодні вони пройшли на Харківщині, я думаю, що недалекий час, коли вони теж саме будуть робити десь на якихось ділянках на Сумщині. Однак це не буде безслідно для нашої розвідки, повинно бути розуміння де і які сили та засоби противник накопичує", - додав  Лапін.

Чи буде наступ на Сумщину - прогнози

Заступник командира третьої ОШБр Максим Жорін вважає, що РФ може зважитися на відкриття ще одного напрямку у північних областях України. На його думку, найбільша загроза зараз є для Сумської області.

"Найбільша загроза зараз, безумовно, це – Сумщина. Якщо росіяни захочуть ще більше розтягнути наші сили та ресурси, вони можуть собі дозволити ще й частково відкрити фронт в Сумській області", – сказав він.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 37

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 37

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст