Головна Посилання ... Сертифікація ДСТУ ISO 10012: специфіка та важливість Сертифікація ДСТУ ISO 10012: специфіка та важливіс...

Сертифікація ДСТУ ISO 10012: специфіка та важливість

ДСТУ ISO 10012 — це стандарт, який визначає вимоги до системи управління вимірюваннями та дозволяє підприємству оптимізувати та вдосконалити власні процеси вимірювань за допомогою відповідного обладнання. 

Ефективна система управління вимірюванням гарантує відповідність вимірювального обладнання та процесів вимірювання згідно з їх призначенням. Вона відіграє ключову роль у досягненні якості продукції та управлінні ризиками, які пов'язані з отриманням недостовірних результатів вимірювань.

Стандарт ДСТУ ISO 10012 особливо корисний для підприємств, які потребують високої точності вимірювань у своїх робочих процесах, таких як виробництво, тестування чи дослідження. Система управління вимірюваннями також може знадобитися організаціям, у яких є в структурі вимірювальні, випробувальні, виробничі лабораторії або лабораторії контролю якості.

Якщо вас цікавить сертифікація вашого підприємства згідно стандарту  ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання», необхідно звернутися до Органу з сертифікації.

AD_4nXdOgi6nroiTZO-u9gjE2gqKvQoeX2G4ZiEvNnu2Szxqp5vBlTw7sgI5y3hhKlq40A7w6pjolmLpVStloCzRtRMrKWeI5od6pg_NWq8KqG-kjlyNDQLyvtRKAC5er4ZcRkmn2o8yScsHQKXV6YjIIf28zO1-?key=W_dauYFGJesczuKCEw6TNw

Для яких сфер підприємницької та іншої діяльності актуальна сертифікація згідно ДСТУ ISO 10012

Сертифікація за ДСТУ ISO 10012 є актуальною для різних сфер підприємницької та іншої діяльності, як-от наприклад:

  1. Виробництво та промисловість. Підприємства, що займаються виробництвом продукції або проводять вимірювання під час виробничих процесів отримують суттєву вигоду від впровадження стандарту ISO 10012 для підвищення точності вимірювань і оптимізації систем управління.
  2. Лабораторії та науково-дослідні установи. Організації, що виконують вимірювання з науковою чи дослідницькою метою, застосовують цей стандарт для забезпечення максимальної точності та надійності отриманих даних.
  3. Послуги. Компанії, що спеціалізуються на наданні послуг з вимірювання, зокрема калібрування вимірювального обладнання, підвищують якість своїх послуг і впроваджують ефективну систему управління вимірюваннями завдяки стандарту ISO 10012.
  4. Контроль якості. Організації, що мають ключовий аспект контролю якості у своїх процесах, використовують цей стандарт для забезпечення надійності та відповідності вимірювань встановленим вимогам.

Загалом, сертифікація за стандартом ISO 10012 є особливо корисною для організацій, які прагнуть удосконалити свої вимірювальні процеси та забезпечити високий рівень управління у цій сфері.

Сама процедура сертифікації в Органі з сертифікації «ФАКТУМ» відбувається наступним чином:

  1. Ви подаєте заявку, спеціалісти «ФАКТУМ» її аналізують.
  2. Створюється програма аудиту, здійснюється планування;
  3. Спеціалісти компанії проводять аудит та підготовляють звіт.
  4. Приймається рішення щодо сертифікації, оформляється сертифікат та ліцензійна угода.

Участь клієнта в процесі сертифікації зведена до необхідного мінімуму — спеціалісти беруть більшість роботи на себе, залучаючи замовника сертифікації виключно на ключових етапах. Це допомагає заощадити чимало часу, а часто навіть коштів.

AD_4nXevWU7Xg0OIv0j15urAZegFzgKumHVOfRijn0eRIgzvA6gaq-jSSMSXb2gk_0fqWs3nmtSg272j3D-1cZkANRXMbST33zY5ueUztpRtn2xdnk02SNItvf840btBrjcyYZ9BOz1rEuwxHidUO8cmOkcbyW0F?key=W_dauYFGJesczuKCEw6TNw

Вигоди, які отримує клієнт при замовленні сертифікації згідно ДСТУ ISO 10012

Сертифікація за ДСТУ ISO 10012 надає замовнику одразу декілька переваг:

  1. Покращення якості продукції та сервісу завдяки високій точності вимірювань на різних етапах виробництва чи надання послуг.
  2. Підвищення конкурентоспроможності внаслідок збільшення довіри з боку клієнтів та партнерів.
  3. Зниження витрат завдяки зменшенню кількості бракованої продукції та помилок у вимірюваннях.
  4. Досягнення відповідності нормативним вимогам законодавства та стандартів, що є обовʼязковим у багатьох галузях.
  5. Поліпшення управління ризиками через їхню своєчасну ідентифікацію та загальне покращення контролю за виробничими процесами.

Крім того, сертифікація допомагає підвищити рівень довіри з боку інвесторів та акціонерів, розширити ринки збуту, покращити внутрішні процеси та мотивацію персоналу для досягнення високих стандартів якості. Все це додатково працює на конкурентоздатність, допомагає залучати більше цільової аудиторії та зрештою робити бізнес-діяльність більш прибутковою. 

Джерело: factumcentr.com.ua

Переглядів : 226
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати