0
0
11
Кінець шлюбу - це таке місце, що лякає, і багато хто спочатку просто залишається прив'язаним до величезного страху і тривоги, шукаючи відповіді на те, що ніяк не вдається зрозуміти.
Коуч із розлучень Лаура Бонарріго сказала, що людина буде божеволіти деякий час, перш ніж буде готова побачити загальну картину. Тож цей конкретний момент - початок обряду посвячення, пише Yourtango.
Вона вказала сумні, але правдиві речі, яких слід очікувати, коли шлюб закінчується:
1. Ви почуватиметеся відповідальним... або відчуватимете себе жертвою
Але правда в тому, що, як сказала сімейний терапевт Амелія Перрі, вина ніколи не лежить на одній людині.
Чого ви не розумієте, так це того, що наявність чоловіка в ліжку, іпотека, відпустка або навіть сімейні свята не рівнозначні партнерству, вірності або повазі.
Коли ви це зрозумієте, ви починаєте розуміти людину, яка була вашим чоловіком, і підбивати підсумки свого життя. Складно збалансувати це нове розуміння, одночасно з хвилюванням і співчуттям.
2. Вам захочеться звинуватити когось
В істериці ви відчуваєте себе обдуреним, використаним, таким неймовірно наївним, дурним, тупим, злим, ситим досхочу і наляканим до глибини душі.
Ви будете знову і знову перебирати деталі вашого шлюбу - кожен нюанс, розмову, момент, кожне повідомлення, все - доки не з'ясуєте брехню, не зафіксуєте неповагу, відсутність любові, щоб твердо стояти на ногах. Ви шукаєте винних.
Поширена тенденція після розлучення - звинувачувати колишнього партнера. Дослідження показало, що ця тенденція часто виникає через необхідність осмислити болісний досвід, впоратися з негативними емоціями, такими як гнів і біль, і захистити свою самооцінку, поклавши провину на іншу людину, а не взявши на себе відповідальність за розлучення. Це особливо поширене, коли розлучення сприймається як несправедливе або раптове.
3. Ви відчуєте біль
Ви не хочете відчувати біль, гнів, втрату, паніку і сльози, але ви це зробите. Знаючи це, ви почуватиметеся слабким, нездатним встати з ліжка зранку, або навіть навпаки, рішучим триматися разом за допомогою роботи і сімейних обов'язків. Пам'ятайте, що ви не самотні.
4. Ви почуватиметеся насторожено
Ваша броня стане товстішою, і ви перестанете довіряти всім. Ви будете шукати шпигунів, почнете користуватися готівкою і турбуватися про те, що ваші друзі більше не ваші друзі.
Ви будете припускати, що кожен, від адвоката до вашого лікаря і вчителів ваших дітей, знав щось, чого ви не знали. Ви будете припускати, що всі брешуть.
Це найгірша частина розставання. Це дуже самотнє місце, тому що у своєму болю і соромі ви ховаєтеся, ховаєтеся від інших, які, як ви думаєте, судять. Тут ви також просто створюєте брехню, щоб зібрати майбутнє воєдино. Але все, що відбувається, це те, що ваш шлюб закінчився.
Знайте, що ви зможете знову довіряти, але перша людина, якій ви маєте заново навчитися довіряти - це ви самі. Обережність після розлучення - типова реакція.
5. Ви відновитеся
З вами все гаразд. На вас чекає багато роботи - доведеться виховувати дітей, освоїти кілька навичок, змінити деякі звички й отримати допомогу, але ваш життєвий шлях тільки починається.
У страху й образі це неймовірно важко чути, але постарайтеся повірити, що ви безумовно не єдиний, чиє життя було міражем.
Бонарріго зробила висновок, що коли біль минає, і ви можете почати одужувати і рости. "Душевний біль, страх і усвідомлення мають бути на першому місці. Це частина того, що відбувається. Ви повинні побачити правду", - зазначила вона.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
93
Коментарі:
0
Переглядів:
310
Коментарі:
0
Переглядів:
605
Коментарі:
0
Переглядів:
131
Коментарі:
0
Переглядів:
510
Коментарі:
0
Переглядів:
278
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.