0
0
185
У мережі з'явилося підтвердження, що загоризонтна радіолокаційна станція (РЛС) великої дальності "Воронеж-ДМ" у Краснодарському краї була атакована безпілотниками.
Як пише Defense Express, 23 травня повідомлялося, що українські дрони змогли пошкодити станцію, яка розташована біля Армавіра в Краснодарському краї РФ і входить до російської системи раннього попередження про ракетний удар. Тепер же у відкритому доступі з'явилися фотографії, що підтверджують сам факт.
"Особливість ситуації не тільки у функціональному призначенні, а й у характеристиках самої "Воронеж-ДМ" - заявлена дальність цілей становить до 6 тисяч кілометрів, водночас ідеться і про балістичні, і про крилаті ракети, і про "космічні об'єкти", - зазначили аналітики.
Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко додав, що основне завдання цих РЛС - фіксація пусків балістичних ракет з ядерними боєголовками: "Тепер не зафіксують".
Загоризонтна РЛС "Воронеж-ДМ" - що про неї відомоВідомо, що заявлена дальність роботи системи досягає 6000 км по горизонту і 8000 км по вертикалі (ближній космос). РЛС здатна одночасно контролювати до 500 об'єктів.
Пошкоджена РЛС "Воронеж-ДМ" була здатна забезпечити частковий огляд неба над тимчасово окупованим Кримом, а основною зоною її відповідальності були Балкани і Середземномор'я - операційні зони НАТО, а також Перська затока.
Загалом у Росії 10 загоризонтних РЛС "Воронеж" з різними діапазонами робочих частот. На створення такої РЛС може піти від 2 до 2,5 років.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
388
Коментарі:
0
Переглядів:
859
Коментарі:
0
Переглядів:
388
Коментарі:
0
Переглядів:
1346
Коментарі:
0
Переглядів:
1329
Коментарі:
0
Переглядів:
1905
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.