0
0
8
Росія, ймовірно, накопичила щонайменше п'ятсот надзвукових ракет типу "Онікс".
Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко звертає увагу на це у зв'язку зі стартом опалювального сезону і в контексті з тим, що перехоплювати такі ракети можуть тільки зенітно-ракетні комплекси Patriot і SAMP/T.
Як пояснює оглядач, з листопада 2023 року Росія не застосовувала ракети П-800 "Онікс". При цьому виробництво зазначеної надзвукової зброї становить у середньому одну одиницю на 2-3 дні. Таким чином, як припускає аналітик, щомісяця підрозділи ЗС РФ отримують до двох десятків таких ракет.
"За період настільки тривалої паузи їх накопичилося у РОВ не менше 500 одиниць, з урахуванням наявних запасів! Навесні цього року П-800 "Онікс" пройшли модернізацію і обзавелися більш сучасними активними головками самонаведення і не тільки. Ця модернізація підвищує точність ракети, а так само підвищує стійкість до впливу комплексами РЕБ", - підкреслив Коваленко.
Він звертає увагу, що ворог використовував П-800 "Онікс", як правило, по півдню України, Одеській та Миколаївській областях:
"Основна проблема полягає в тому, що перехоплювати "Онікси" можуть тільки зенітно-ракетні комплекси Patriot і SAMP/T".
Триває війна в Україні - важливі новиниЯк повідомляв УНІАН, російські загарбники били по півдню України (Одеській, Миколаївській областям) ракетами "Онікс" частіше, ніж по інших регіонах. "Онікс" надзвукова і протикорабельна, що робить її мало вразливою для систем протиповітряної оборони України, і росіянам таке озброєння зручно використовувати в прибережних областях.
Нагадаємо, береговий ракетний комплекс "Бастіон" оснастили новою активною головкою самонаведення. За словами експертів, розроблені спочатку як протикорабельні ракети, "Онікси" завдяки новій активній голівці самонаведення дістали можливість із високою точністю вражати наземні об'єкти.
Зазначалося, що в РФ одночасно ведеться робота щодо забезпечення невразливості "Оніксів" до впливу засобів радіоелектронної боротьби ЗСУ.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
140
Коментарі:
0
Переглядів:
67
Коментарі:
0
Переглядів:
62
Коментарі:
0
Переглядів:
596
Коментарі:
0
Переглядів:
823
Коментарі:
0
Переглядів:
573
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.