0
0
22
Російські страховики відіграють все більшу роль, сприяючи постачанню нафти з країни до Індії, її найбільшого покупця, допомагаючи захистити експортні доходи Москви, незважаючи на західні санкції. Про це пише Reuters із посиланням на дані, отримані з торговельних і судноплавних джерел.
Зазначається, що російські компанії застрахували 60% нафтових вантажів до Індії в липні проти 40% у грудні минулого року.
"Використовуючи російських страховиків, Москва може продавати нафту вище граничної ціни в 60 доларів за барель, яку встановили Група семи (G7), Європейський Союз і Австралія, щоб обмежити доходи Росії від нафти після її вторгнення в Україну. Понад 60% морського експорту російської нафти припадає на Індію", - йдеться у матеріалі.
Видання уточнює, що західні послуги, такі як доставка та страхування, можуть використовуватися лише для російських вантажів, які продаються за граничною ціною або нижче.
"Раніше цього року Індія продовжила схвалення кількох російських страховиків для надання морського страхування танкерам. ... У липні Індія випередила Китай і стала найбільшим покупцем російської нафти, незважаючи на те, що Китай отримує трубопровідні та морські поставки", - пишуть автори.
Водночас судноплавні компанії з Греції, Об'єднаних Арабських Еміратів та Китаю частіше користуються західним страхуванням при транспортуванні російської нафти.
"Хоча багато західних страховиків припинили покривати поставки російської нафти через побоювання порушення цінової стелі G7, деякі все ще продовжують надавати покриття", - резюмує ЗМІ.
Читайте також: Резервне живлення розбрату: як сусідам домовитись про генератор Підготовка пошкоджених та зруйнованих ТЕС до зими зараз йде за власні кошти, - ДТЕК Зелена енергетика потребує довгострокової підтримки з боку НКРЕКП, - інвесториПродаж Росією нафти - останні новиниУ серпні і вересні Росія збільшила перевалку нафти за допомогою "тіньового флоту" до 83%. Як повідомив співзасновник та директор економічних програм Українського інституту майбутнього Анатолій Амелін, щоденне постачання сирої нафти морем росією за тиждень, що закінчився 8 вересня, зросло приблизно на 40 000 барелів до 3,14 мільйона на добу.
Також УНІАН повідомляв, що компанія "Лукойл" у жовтні знову постачатиме нафту через "Дружбу" до Словаччини та Угорщини. Постачання нафти вирішили відновити, оскільки плани щодо експорту було складено заздалегідь і перенаправити великі обсяги дуже складно.
ДЖЕРЕЛО : UNIAN
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
269
Коментарі:
0
Переглядів:
506
Коментарі:
1
Переглядів:
262
Коментарі:
0
Переглядів:
535
Коментарі:
1
Переглядів:
224
Коментарі:
0
Переглядів:
228
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.