0
0
6
Російська Федерація може застосувати ядерну зброю проти України, якщо опиниться у безвихідній ситуації. Таку думку висловив глава МЗС Туреччини Хакан Фідан, пише Clash Report.
За його словами, якщо війна на виснаження остаточно перекинеться з фронту на російський тил і питання стане для Москви екзистенційним, Кремль може вдатися до "останнього варіанту" (очевидно, маючи на увазі ядерну зброю, - УНІАН).
"Питання зводиться до того, чи виживе країна, чи ні. Доведеться використовувати будь-які наявні в розпорядженні засоби. Якщо руйнування досягнуть такого рівня, Росія може вдатися до останнього доступного варіанту", - сказав він.
Фідан заявив, що ця тема вже обговорювалася під час його контактів із російською та західною сторонами.
"Це питання теж може постати, оскільки говорили, що зараз цього вимагає громадськість. Це небезпечна ситуація. Усе, про що люди кажуть, що не станеться, зрештою відбувається", - додав дипломат.
Можливість застосування ядерної зброї - думка експертаНезважаючи на неодноразові удари України по території Росії, Кремль досі не застосував тактичну ядерну зброю, хоча раніше неодноразово погрожував таким сценарієм.
На думку наукового співробітника Центру міжнародної безпеки та стратегії Університету Цінхуа Чжоу Бо, це свідчить про обмежену практичну цінність найбільшого у світі ядерного арсеналу в умовах сучасної війни.
Вас також можуть зацікавити такі новини:Путін загнав себе в пастку і може зважитися на ризикований крок, - колумніст The TimesУкраїна виграє для Заходу Третю світову війну, яку той так і не усвідомив, – The HillРосія знищує українське сільське господарство та саму природу України, – Forbes ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
95
Коментарі:
0
Переглядів:
141
Коментарі:
0
Переглядів:
162
Коментарі:
0
Переглядів:
382
Коментарі:
0
Переглядів:
489
Коментарі:
0
Переглядів:
578
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.