Головна Посилання ... Рішення для дизайну балкона у дитячій

Рішення для дизайну балкона у дитячій

Зробивши балкон продовженням дитячої, подумайте, що ви хотіли б винести на нього? Найчастіше він перетворюється на ігрову зону

Це потребує повного демонтажу віконного блоку, разом із ділянкою стіни. Майданчик для ігор вистилається пухнастим килимом або яскравим ковроліном. Під стінами розставляють елементи системи зберігання іграшок. Якщо вирішено залишити підвіконня, то можна перепрофілювати його на столик для занять творчістю. В цьому випадку область балкона вийде відмежована від загального простору і її можна оформити індивідуально, з використанням яскравих фарб та вражаючого декору. Поселіть на стіни героїв мультфільму, зображення улюблених тварин, машинок або замків.

Робоче місце
Воно актуальне у кімнаті школяра. Цей варіант вимагатиме демонтажу віконного блоку із збереженням ділянки стіни під підвіконням. У цій зоні буде облаштовано книжковий стелаж. У декорі жодних яскравих барв. Все спокійно та нейтрально. Дитина має налаштуватись на робочий лад. Робочий стіл раціонально присунути до правої короткої стіни балкона, якщо, звичайно, дитина не шульга. Сюди можна винести комп'ютерний куточок.

Творчий простір
Якщо дитина захоплена рукоділлям або має схильність до занять мистецтвом, облаштуйте йому тихий куточок на території балкона. Поставте там мольберт, зручний столик та стільчик, зробіть стелаж для зберігання потрібних аксесуарів. Цікаво буде виглядати дитяча на балконі, дизайн якої нагадає наукову лабораторію, бібліотеку, майстерню.
Такий простір краще залишити зонованим залишком перестінку між балконом та кімнатою. Дитина із задоволенням усамітнюватиметься для занять улюбленою справою та читанням у тиші невеликого та затишно оформленого простору.

Декілька слів про спалню
Дизайн квартири https://ionosfera.org/uk/dizajn-kvartir.html в кімнаті з балконом дозволить переобладнати спальню на лоджії. Якщо ваше ліжко завелике та його не вдається розмістити, можна купити кутовий диван. Зверніть увагу, що тумбочку у ліжка можна замінити на невеличкий відкидний столик. До речі, на протилежну стіну можна навісити телевізор. Ще один важливий момент, обирайте для такої спальні щільні штори по типу блекаут та кондиціонер.

Спортивний куточок
Тренажерам, гантелям та шведській стінці більше зрадіють хлопчаки, хоч і дівчатка із задоволенням стежитимуть за своєю фігурою у симпатично оформленій імітації тренажерної зали.

Переглядів : 200
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст