0
0
154
Попри зростаючі втрати піхоти, з кожним місяцем Росія втрачає на фронті все менше танків. Це вказує на скорочення їхньої загальної кількості в армії агресора, пишуть аналітики.
OSINT-дослідник, який діє на платформі Х під псевдонімом Cyrus, проаналізував дані про російські втрати, які збирають його колеги, зокрема й із проєкту Oryx. Ці дані фіксують чітку тенденцію на скорочення втрат у танках з місяця в місяць. На думку Cyrus, навіть якщо кількість танків у строю залишилася незмінною, росіяни явно почали їх економити через виснаження складських запасів.
Втрати танків у РФ падають з весни / фото x.com/CyrusontherunІнший OSINT-дослідник Річард Верекер зазначає, що в січні 2025 року росіяни втратили лише 45 танків (маються на увазі тільки зафіксовані на фото і відео втрати), при цьому не втратили жодного танка Т-90.
На думку аналітика, останнє може означати, що росіянам так і не вдалося налагодити серійне виробництво нових Т-90М, і всі танки, які видавалися за нові, насправді були старими, але такими, що пройшли модернізацію. Тепер же складські запаси старих Т-90 закінчилися.
Війна в Україні: останні новиниЯк писав УНІАН, ізраїльський військовий експерт спростував думку про те, що Україна видихалася і не може продовжувати війну. Він зазначив, що з урахуванням співвідношення сил двох країн, ЗСУ ведуть дуже ефективну оборонну війну.
Також ми розповідали, що росіяни відмовилися від спроб лобового штурму Покровська. Наразі у противника вже немає "надлишку особового складу", який був упродовж усього їхнього шляху від Авдіївки до Покровська.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
144
Коментарі:
0
Переглядів:
158
Коментарі:
0
Переглядів:
309
Коментарі:
0
Переглядів:
373
Коментарі:
0
Переглядів:
885
Коментарі:
1
Переглядів:
293
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.