Наш логотип Логотип
id : 3783
Рейтинг юриста 0
Рейтинг : 0
Київ вулиця Мечнікова оф. 22
Написати повідомлення
Дзвінків
0
Договорів / безпечних угод
0
Безкоштовні консультації
0
Публікації
0

Регсервіс

Сервіси :
Про себе

Ми надаємо комплексні юридичні послуги малому, середньому і великому бізнесу на території України. У разі потреби клієнта в юридичних послугах на території інших країн ми готовий підключити наших партнерів, як з регіонів України, так і з Естоні, Кіпру, Латвії, Литви, що дає нам можливість надавати комплексні юридичні послуги бізнесу на всій территорії України і за кордоном.

Нашим обов'язком є надання високоякісного юридичного обслуговування у таких сферах практики:

  • договірне право,

  • корпоративне право,

  • податкове право,

  • реєстрація неприбуткових організацій (благодійних організацій, фондів, профспілок, релігійних організацій), ліквідація підприємств (у тому числі за 1 день),

  • комплексні послуги з легалізації іноземців,

  • а також ряд додаткових послуг: отримання виписки та витягу з ЄДРПОУ, різних довідок та інших документів.

Команда компанії «Реєстраційний сервіс» складається з юристів, які мають досвід роботи понад сім років та володіють англійською мовою, бухгалтерів та арбітражного керуючого зі значним досвідом антикризового управління підприємствами.

Ми вважаємо, що тільки індивідуальний підхід до клієнта може мати місце в юридичній практиці. Відразу ж після звернення до нас партнер призначає юриста, яким вестиме вашу справу з урахуванням потреб Вашого бізнесу, тому більшість наших клієнтів звертаються до нас за рекомендацією і залишаються на бухгалтерському обслуговуванні у нас.

Наші юристи завжди стежать за останніми змінами у законодавстві і постійно підвищують свій професійний рівень.

Ми надаємо первинну безкоштовну консультацію нашим клієнтам, а в разі виникнення додаткових складнощів у справі вартість наших послуг залишається на визначеному договором рівні.

Цінностями компанії «Реєстраційний сервіс» є пунктуальність і професіоналізм. Ми оперативно відповідаємо на звернення наших клієнтів і доступні на зв'язку 24 години на добу 7 днів на тиждень і 365 днів на рік.

Офіс нашої юридичної компанії знаходиться в центрі Києві біля станції метро Кловська на вул. Мечникова, 8, що дозволяє клієнтам оперативно діставатися до нас. Також, ви можете отримати юридичну консультацію онлайн зв'язавшись з нами електронною поштою або через соціальні мережі.

Основні послуги
Письмова консультація
Адвокатський запит
Підготовка договору
Усна консультація безкоштовно
Абонентське обслуговування
Відрядження
Відеоконсультація
Представництво інтересів
Виконання доручень
Підготовка позову та іншого документа
Спеціалізація
Название Цена
Адміністративне правопорушення та адміністративна відповідальність. (Кодекс України про адміністративні правопорушення). 800-800 грн
Податкові перевірки. 800-800 грн
Будівельна ліцензія. 3000-3000 грн
Реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. 1299-1299 грн
Логотип
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст