Головна Блог ... Новини Рак кишківника більше не хвороба літніх: науковці з'ясували, як часто хворіють діти Рак кишківника більше не хвороба літніх: науковці ...

Рак кишківника більше не хвороба літніх: науковці з'ясували, як часто хворіють діти

 • 0

 • 0

 • 311

Відключити рекламу

За останні кілька років деякі форми раку почали діагностуватися у молодих людей. Особливо помітно зросла кількість колоректальної онкопатології у дітей і підлітків.

Як повідомляє EurekAlert, аналіз даних Центрів з контролю і профілактики захворювань США за 1999-2020 роки показав, що у дітей у віці 10-14 років рак кишківника діагностують ушестеро частіше, ніж ще 20 років тому. А у підлітків віком 15-19 років частота таких діагнозів зросла більш ніж учетверо.

За статистикою злоякісних пухлин товстого кишківника і прямої кишки, яку вивчали фахівці під керівництвом доктора медицини Іслама Мохамеда з Міссурійського університету, з'ясувалося, що якщо 1999 року такий тип раку діагностували у 0,1 дитини 14 років, то 2020 року частота випадків зросла до 0,6. У підлітків 15-19 років показник зріс із 0,3 до 1,3, а у молодих людей 20-24 років - із 0,7 до 2.

Тенденцію до зростання відзначили і в інших вікових групах. У людей 30-34 і 35-39 років зростання становило 71% і 58%. Частота випадків у 2020 році - 6,5 і 11,7.

Науковці дійшли висновку, що колоректальний рак перестав бути хворобою тільки літніх людей.

Причини виникнення раку кишківника

До факторів ризику належать хронічні запальні та онкологічні захворювання кишківника у прямих родичів, ожиріння, паління та вживання алкоголю. Також розвитку хвороби сприяє незбалансоване харчування з дефіцитом клітковини та високим споживанням переробленого м'яса, солодких напоїв.

Симптоми раку кишківника

Серед початкових симптомів колоректального раку - порушення в роботі кишківника у вигляді закрепу або діареї, болі в животі, ректальні кровотечі та ознаки залізодефіцитної анемії.

Інші новини про онкологію

Нині наука ще не придумала дієвого і безболісного способу позбутися ракових захворювань. Вчені до кінця не можуть зрозуміти причини виникнення багатьох видів цього захворювання.

У квітні вчені заявили, що розробили нову сполуку, завдяки якій наявні ліки проти агресивної форми раку крові можуть бути перепрофільовані і приносити більшу користь. Вони зазначили, що прорив у ліках може відкрити "нову еру" в лікуванні.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 311

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 311

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст