Головна Блог ... Новини "Відьмак 3" отримав безкоштовний редактор, що дозволяє створювати новий контент "Відьмак 3" отримав безкоштовний редакто...

"Відьмак 3" отримав безкоштовний редактор, що дозволяє створювати новий контент

 • 0

 • 0

 • 50

Відключити рекламу

Польська студія CD Projekt RED через майже 10 років після релізу представила новий редактор для своєї хітової RPG "Відьмак 3". Інструментарій під назвою REDkit уже доступний усім охочим у Steam, Epic Games Store і GOG.

По суті, розробники дали "народним умільцям" безмежну свободу, даючи змогу доповнювати або змінювати гру, створюючи нові завдання персонажів, анімації та унікальну броню. При цьому, вже наявні в грі квести, теж можна буде змінювати.

До того ж, The Witcher 3 отримав ще одне велике оновлення. У ньому забезпечили підтримку майстерні Steam: геймери зможуть завантажувати і встановлювати модифікації натисканням однієї кнопки. Не обійшлося і без виправлення помилок.

Редактор гри доступний безкоштовно власникам ліцензійної копії "Відьмак 3: Дике Полювання". Для роботи утиліти також необхідна наявність встановленої гри. Поки що REDkit підтримується тільки на ПК, так само як і створені з його допомогою модифікації.

У мережі вже почали з'являтися перші моди, створені за допомогою REDkit. Ентузіасти портували карту Визими з першого "Відьмака" в третю частину, а дизайнер квестів "Відьмака" випустив мод з альтернативною версією квесту "Давним-давно" з доповнення Blood and Wine.

Очевидно, цей функціонал допоможе фанатам скоротати час в очікуванні нового "Відьмака". Нещодавно була інформація, що нова частина, як і раніше, перебуває на стадії попереднього виробництва. Таким чином, реліз гри, ймовірно, відбудеться не раніше 2027 року.

Уже відомо, що проєкт під кодовою назвою Project Polaris стане першою грою з нової трилогії The Witcher і закладе фундамент для сиквелів. Дві інші частини мають вийти протягом шести років після дебютної. У CD Project кажуть, що нова трилогія стане чимось зовсім іншим - фанатам не варто очікувати простий клон "Дикого Полювання".


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 50

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 50

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст