0
0
8
Головний герой 14 сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк" Тарас Цимбалюк пояснив свою відсутність на останній церемонії троянд.
Як відомо, у сьомому випуску проєкту учасницям розповіли, що актора госпіталізували до лікарні. Стривожені жінки отримали троянди від ведучого шоу Григорія Решетника, двох зних заочно запросили на подвійне побачення наступного тижня. Після цього вони записали до Тараса відеозвернення, в яких бажали йому швидкого одужання.
На початку восьмого випуску Цимбалюк розповів, що після виклику карети швидкої медичної допомоги йому два дні ставили крапельниці. Актор не став розкривати прчину госпіталізації, але зізнався, що почувається винним за своє зникнення:
"Я пропустив церемонію і умене є провина через це. Хвороба у мене чи ні - дівчата не повинні бути обділені моєю увагою".
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
119
Коментарі:
0
Переглядів:
438
Коментарі:
0
Переглядів:
499
Коментарі:
0
Переглядів:
994
Коментарі:
0
Переглядів:
755
Коментарі:
0
Переглядів:
814
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.