0
0
17
Питання про те, мати дітей чи ні, може стати головним у цьому столітті. Звісно, незалежно від того, по який бік паркану ви перебуваєте, це рішення залишається суто особистим.
Доктор філософії, американський психолог Марк Треверс у своїй статті для Forbes пише, що створення сім'ї - один із найважливіших і найважливіших виборів у житті людини. Ми живемо в період, коли люди заводять дітей не тільки через очікування суспільства, але ми не можемо ігнорувати той факт, що все більше людей вирішують не заводити дітей.
Дослідження, проведене в статті 2024 року, опублікованій Американською психологічною асоціацією, свідчить про те, що для цього є кілька причин. Ці фактори варіюються від економічного спаду до побоювань за майбутнє політики.
Для багатьох людей рішення жити без дітей може допомогти радикально переосмислити мету життя. Тоді як багато хто обговорює, як це може вплинути на душевний стан людини, мало хто обговорює практичні наслідки такого рішення.
Фінансова свободаДослідження Pew Research Center 2024 показало, що більшість дорослих, які не мають дітей, стверджують, що відмова від батьківства робить їхні фінансові мрії цілком досяжними. 61% дорослих стверджують, що відсутність дітей дозволяє їм робити зі своїми грошима все, що вони хочуть.
Ваш час належить вамЗгідно зі статтею, опублікованою 1997 року в Корнельському університеті, 57 661 година в середньому потрібна для виховання двох дітей до 18 років. Більшість людей, які мають дітей, вважають, що цей час витрачено з користю, але це все одно дуже багато часу.
Маючи більше часу для концентрації на собі, ви можете просуватися кар'єрними сходами, подорожувати світом, займатися особистими проєктами, підтримувати глибокі стосунки з сім'єю і друзями та присвячувати час саморозвитку.
Ви можете втратити зв'язкиРозуміння та повага до різних життєвих шляхів - важлива частина життя в суспільстві. Незалежно від того, замислюєтеся ви про дітей чи ні, найважливішим фактором є усвідомлений, поінформований вибір, який відповідає вашим цінностям і прагненням.
Однак вибір на користь бездітності не позбавлений соціальних проблем. Соціальні кола часто обертаються навколо заходів, орієнтованих на сім'ю, що призводить до ізоляції людей, які не мають дітей.
У дослідженні 2009 року, проведеному компанією Facts, Views & Visions, йдеться про те, як важко буває бездітним парам спілкуватися з друзями, у яких є діти. Багато бездітних людей згадують, що часто стикаються з негативними, хоча іноді й добромисними, коментарями під час зустрічей.
Суспільний осуд залишається серйозною проблемою для бездітних людей. Незважаючи на мінливі погляди, традиційні очікування щодо сім'ї зберігаються. Люди, як і раніше, сумніваються у своїх особистих цінностях, зрілості та довгострокових життєвих цілях.
У статті BBC від 2021 року йдеться про те, що компанії часто жорсткіше ставляться до своїх бездітних співробітників. Таким людям можуть давати менше вихідних або навіть відмовляти в підвищенні зарплати, тому що начальство вважає, що батькам більше потрібні додаткові гроші. Подібні ситуації можуть засмучувати бездітних людей, яким може здаватися, що їх постійно ставлять у становище, коли вони повинні відстоювати свої життєві рішення.
Раніше УНІАН писав, що дорослі діти ненавидять своїх батьків за ці методи виховання.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
906
Коментарі:
0
Переглядів:
595
Коментарі:
0
Переглядів:
1379
Коментарі:
0
Переглядів:
941
Коментарі:
0
Переглядів:
1229
Коментарі:
0
Переглядів:
450
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.