Головна Посилання ... Prozorro Market: особливості роботи і переваги 

Prozorro Market: особливості роботи і переваги 

Prozorro Market: особливості роботи і переваги 

Постачальники Прозорро мають можливість заощадити достатньо ресурсів на організації участі в різних тендерах. Їм достатньо лише одного разу пройти ідентифікацію для прозорро тендер. Після цього можна продавати свої товари у потрібній категорії.

У чому особливості "Прозорро"?

Основним завданням ProZorro Market є можливість покупок до порогової суми (наприклад, 200 тис. гривень). Крім цього, інтернет-магазин побудований за принципами інших онлайн-маркетів, спрощує покупки у багато разів. Адміністратори електронного каталогу відповідають за кваліфікацію продавців та якість товарів. Продукція в інтернет-магазині досить різна, але її асортимент поступово розширюватиметься.

Врегульоване функціонування інтернет-магазину є одним із напрямків реалізації Стратегії реформування системи публічних покупок, прийнятої Кабінетом Міністрів України.

Переваги, які надає ProZorro Market

Як для своїх постачальників, так і для замовників «Прозорро» пропонує низку переваг. Наприклад, перші отримують такі вигоди:

  • Відкриття ринку у мільярди гривень. Державні замовники не втрачають можливості використовувати цей інструмент через його зручність, що й вигідно самим постачальникам. Нині попит значно перевищує пропозицію.
  • Простота та зручність. Як і говорилося раніше, постачальникам варто лише раз пройти ідентифікацію, а далі потрібно лише чекати на замовлення, відправляти посилки за вказаними адресами.
  • Економія ресурсів. Це, мабуть, найголовніше. Адже немає жодних труднощів із тендерами. Не потрібно витрачати дорогоцінний час на підготовку документів, кваліфікацію та пошук тендерів.

Свої переваги є і для замовників:

  • Швидкість та простота. Будь-який товар купується всього в кілька кліків мишки, адже адміністраторами електронного каталогу прозоро маркет вже зроблено практично всю роботу. Для замовлення не потрібно оголошувати процедуру, чекати на аукціон і проводити кваліфікацію.
  • Дотримання норм законодавства. Відповідно до закону України, після придбання система автоматично створить договір.
  • Оперативність. Якщо розглядати стандартний термін, то замовник отримує замовлення протягом 7 днів максимум.
  • Найкращі умови покупки. У Prozorro Market працюють кілька постачальників певного товару.
  • Процес реєстрації у пілотній версії дуже простий. Замовникам достатньо бути авторизованими на одному із майданчиків-учасників проекту. Постачальникам варто ще трохи постаратися та подати потрібні документи адміністраторам сервісу, після чого пройти кваліфікацію.

Наша країна не стоїть на місці, з кожним роком розвивається дедалі активніше, пропонуючи своїм громадянам нові удосконалені способи ведення бізнесу. Prozorro Market – це ще один крок на шляху розвитку. Тут найвигідніші умови отримають усі: і замовники, і постачальники.

Переглядів : 405
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст