2
0
2507
Пропоную 18 пунктів, реалізація яких підвищить боєздатність українського війська та дозволить зменшити втрати воїнів на фронті.
1. Головне завдання на війні - це відбір, підготовка, організація та застосування головного ресурсу - людей. Найкраща зброя має надходити до найкращих воїнів та найкращих підрозділів. Якість завжди перемагає кількість.
2. Основним пріоритетом комплектування має стати посилення кадрових бойових бригад, в яких є кістяк боєздатних сержантів та офіцерів, а також тих резервних підрозділів, де є боєздатні сержанти та офіцери. Кадрові бригади у складі чотирьох батальйонів оптимально розгорнути до восьми батальйонів. Кожен із чотирьох батальйонів другої черги має стати резервним батальйоном, який перебуває у підпорядкуванні у кадрового батальйону, та вперше застосовується у смузі відповідальності кадрового батальйону, щоб отримати досвід для самостійних дій. Створюється мотивація для підготовки резерву силами злагоджених бригад.
3. Батальони ТРО мають бути включені до складу кадрових бригад ЗСУ та бригад корпусу резерву, які мають важке озброєння, застосування бригад ТРО на фронті без важкого озброєння – неефективне використання військовослужбовців.
4. У складі бойових бригад необхідно створити запасний батальйон змінного складу, який виконуватиме завдання з підготовки нових кадрів в інтересах та за завданнями бригади, займатиметься адмініструванням питань поранених, хворих, відряджених з бойових батальйонів, охороною тилових об’єктів, тобто братиме на себе роботу з тим особовим складом, який тимчасово не може виконувати обов’язки на передовій. Це розвантажить та впорядкує роту з особовим складом у бойових батальйонах, особливо лінійних, де нема стройових частин.
Вспомните новость: Для спасения Мариуполя остался один шанс - удар по Приднестровью - Бутусов
5. У складі бригад створити курси підготовки сержантів терміном 1 місяць за предметами "Топографія", "Тактика", "Вогньова підготовка", де бригади будуть готувати собі командирів відділень та взводів та операторів систем озброєння без відриву від зони бойових дій. На курси направляти виключно найкращих солдатів, які продемонстрували лідерські якості в бою.
6. Будь-які мобілізовані військовослужбовці, які потрапляють у бойові бригади, мають пройти в учбовому батальйоні бригади курс молодого бійця тривалістю 2 тижні, щоб на фронті самі бригади могли зробити відбір та з’ясувати кваліфікацію та придатність до конкретних завдань.
7. Людей, які непридатні до бойових дій через очевидні проблеми зі здоров’ям, повинні відправляти назад до військкоматів, які їх призвали, для додаткового обстеження, за рішенням командира частини 1-2 лінії.
8. Для військовослужбовців, які з певних причин залишили позиції, потрібно створити систему фільтраційних пунктів, де вивчатимуть причини відмови від виконання завдань. Військовослужбовців, які мотивовані воювати, направляти до кадрових бригад та давати можливість проявити себе в іншому колективі. Невмотивованих військовослужбовців потрібно відраховувати з частин першої-другої лінії та переводити в тил для подальшого визначення їхньої долі, не обтяжуючи командирів у бойовій обстановці.
9. У складі кожної бригади та батальйону створити взводи та відділення інструкторів, куди можна набирати фахівців та військовослужбовців, включно зі старшими офіцерами запасу, іноземцями та військовослужбовцями старше 60 років, щоб командири бригад отримали можливість посилювати навчальні кадри на власний розсуд.
10. У штабі бригад створити підрозділ для аналізу бойових дій на основі детального вивчення власного бойового досвіду та бойового досвіду інших частин, щоб постійно проводити навчання на власному досвіді. Проводити обмін досвідом між командирами в рамках ОТУ. Матеріали щодо узагальнення бойового досвіду мають видаватись та доводитись до командного складу щотижнево.
11. Прискорене переведення військовослужбовців, які хочуть воювати на передовій - танкістів, піхотинців, артилеристів, мінометників - із внутрішніх військових частин, які безпосередньо не застосовуються у бойових діях, за поданням командира бойової частини.
Згадайте новину: Бутусов: ворог просувається тільки через дефіцит снарядів у нашої артилерії, що має бути подолано найближчим часом
12. Прискорене відрахування зі складу військових частин, які виконують завдання у першій-другій лінії, хворих, в тому числі на алкоголізм та наркоманію, за наказом командира бойової частини. Відсутність такого механізму дуже обтяжує командирів бойових частин.
13. Звільнення керівників військкоматів, які направляють у бойові частини на першій-другій лінії непридатних до служби військовослужбовців.
14. Дозвіл на оформлення іноземців на контракт та як інструкторів у бойові бригади, які виконують завдання у першій-другій лініях.
15. Створити штаби рот у підрозділах переднього краю, оскільки основою тактичною одиницею зараз є ротно-тактична група.
16. Створити тилові ланки забезпечення на рівні рот та взводів для логістики піхоти на всіх рівнях.
17. Створити військову поліцію, слідство та суди, щоб зняти проблеми правозастосування з командирів частин, оскільки обмежені повноваження ВСП не дозволяють у повному обсязі виконувати функції забезпечення правопорядку.
18. Плануючи бойові операції, враховувати нерівномірний рівень організації, озброєння та підготовки особового складу різних підрозділів та застосовувати їх згідно з реальним можливостями. По кожному випадку загибелі великої кількості військовослужбовців проводити розслідування та робити висновки, які б доводились до всього командного складу, щоб запобігти повторенню таких випадків.
Автор новини: Юрій Бутусов
Джерело: Цензор.НЕТ
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
257
Коментарі:
1
Переглядів:
365
Коментарі:
0
Переглядів:
504
Коментарі:
0
Переглядів:
517
Коментарі:
0
Переглядів:
301
Коментарі:
0
Переглядів:
616
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.